آخرین اخبار

4. فروردين 1397 - 12:00   |   کد مطلب: 26747
فیلم تلویزیونی « بازی زمانه» به نویسندگی و کارگردانی شعله شاهین در روزهای آخر اسفند ماه ، زمستان ۱۳۹۶ پایان یافت .

به گزارش بهارانه،  رضا جلالی تهیه کننده فیلم « بازی زمانه » درباره این اثر گفت : این فیلم داستانی که به قلم شعله شاهین نوشته شده است، روایت داستان  موضوع دختری بنام سحر است که برای رسیدن به مقصود خود تصمیم به تلکه کردن و اَخاذی از مردان پولدار به طور گذری در خیابان های بالاشهر تهران می کند و در واقع می خواهد راه صد ساله سالم ، را یک شبه طی کند و در این میان در یکی از روزها در کنار خیابان منتظره سوژه پول داری بود که به آن نزدیک شود که با چند مزاحم خیابانی با ماشین های معمولی و مدل پایین برخورد میکند

وی ادامه داد: این دختر با مزاحمان بگو مگو می کند و با تهدید خبر کردن پلیس ۱۱۰ و کمک از مردم رانندگان دست به فرار میگذارند و این داستان ادامه دارد.

جلالی با تشکر از عوامل ساخت این فیلم تلویزیونی گفت: علیرضا زروندی(آرام) به عنوان آهنگساز تیتراژ پایانی ، مجتبی ناهید آهنگساز موسیقی متن و سید اسماعیل داورپناه به عنوان شاعر ( ترانه سرا )  با این مجموعه همکاری میکنند. 

جلالی بیان کرد: در این فیلم داستانی بازیگرانی همچون علیرضا نصیر ، نوشین فرهادی ، کبری گودرزی ، مصطفی پاکنژاد ، مهدی فراهانی ، محسن امامی ، سید مسعود نوری زاده ، غلامعلی جلالیه ، مهران صفایی راد ، رضاجلالی و... نقش آفرینی دارند. 

وی با نام بردن از دیگر عوامل این فیلم گفت: طراح، نویسنده و کارگردان فیلم شعله شاهین ، دستیاران کارگردان علیرضا نصیر، مهدی فراهانی، سید مسعود نوری زاده ، مدیر برنامه ریزی و مدیر تولید رضا جلالی ، مدیر تصویربرداری و نورپرداز محمد خبازی ، صدابردار میلاد اسدی ،عکاس سید مسعود نوری زاده ، طراح گریم و طراح صحنه و لباس شعله شاهین می باشد و مجری طرح موسسه نگاه افق رسانه (رضا جلالی، شعله شاهین) می باشد.

جلالی همچنین گفت: برخی ازاعضاء انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون شهر تهران که در این فیلم با شعله شاهین همکاری می‌کنند. قراراست این فيلم به جشنوارهای معتبر دنیا راه یابد و سپس پخش از رسانه ملی تلویزیون داشته باشد . این فیلم در پائیز و زمستان سال ۱۳۹۶  تصویر برداری آن به پایان رسید که پس از گذراندن مرحله تدوین در فیلمسازی ارائه میگردد .

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه