آخرین اخبار

8. ارديبهشت 1398 - 14:28   |   کد مطلب: 28138
مصطفی قاسمی حدودا ۴۵ سال سن و تقریبا ۲۰ سال بود که در لباس روحانیت خدمت می کرد وی اهل میهمله علیا از روستاهای توابع شهرستان بهار و امام جماعت مسجدکربعلی و ساکن همدان بود.

به گزارش بهارانه، رئیس حوزه علمیه شهرستان بهار حجت الاسلام مهدی رستگار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر گفت: ظهر امروز یکی از روحانیون هنگام خروج از حوزه علمیه شهر همدان واقع در خیابان شهداء کوچه آخوند مورد اصابت گلوله قرار گرفت و در دم جان باخت.

رئیس حوزه علمیه گفت: مصطفی قاسمی حدودا ۴۵ سال سن و تقریبا ۲۰ سال بود که در لباس روحانیت خدمت می کرد وی اهل میهمله علیا از روستاهای توابع شهرستان بهار و امام جماعت مسجدکربعلی و ساکن همدان بود.

مهدی رستگار گفت : او یک روحانی ساده بود و هیچگونه فعالیت سیاسی خاصی نداشت و صاحب دو دختر و یک پسر بود، که روز گذشته در همایش تجلیل از فرزندان ممتاز طلاب و روحانیون هر ۳ فرزند وی جزء ممتازین بودند.

وی افزود : ظهر امروز مصطفی قاسمی هنگام خروج از حوزه با یک خودرو ۲۰۶ رو به رو میشود که فردی با اصابت دو گلوله او را به قتل می رساند، هنوز علت اصلی این حادثه مشخص نیست.

او گفت : فردی به نام بهروز حاجیلویی که یکی از اراذل و اوباش می باشد در پیج شخصی اینستاگرام خود بعد از شهادت این روحانی نوشته بود که یک روحانی را هم کشتم، اما استوری های قبلی او که توهین به مقام معظم رهبری هست همچنان باقیست، قاتل استوری آخر را از پیج خود حذف کرده است.

رستگار اظهار داشت : فرماندهی انتظامی همدان از شناسایی این فرد خبر داده و پیگیر هستند که او را دستگیر کنند ولی من هنوز از دستگیری این قاتل اطلاع دقیقی ندارم ولی در فضای مجازی یکسری اطلاعات ضد و نقیض پخش شده است.

فردوس نبی پور

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه