آخرین اخبار

14. بهمن 1398 - 22:19   |   کد مطلب: 30578
از صبح روز جمعه ۱۱ بهمن ماه آب شرب روستای آبرومند قطع شده و برای اهالی روستا مشکل ساز شده است. 

به گزارش بهارانه،  علیرضا وزینی دهیار روستای آبرومند در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر گفت : از صبح روز جمعه ۱۱ بهمن ماه آب شرب روستا به علت نقص یکی از شناورهای چاه آب، آب شرب منازل قطع شده و تا زمانیکه تعمیر نشود این مشکل پابرجاست. 

وزینی اظهار داشت : در حال حاضر قنات کمکی کار می کند ولی با این حال فقط آب شرب نصف مردم روستا تامین می شود و حدود ۶۰ الی ۷۰ خانوار در روستا آب ندارند؛ و در ساعات اولیه قطع آب به اداره آب اطلاع رسانی کردیم و پیمانکار اداره آب برای بازرسی آمد و طبق نظر ایشان یکی از شناورها نیاز به تعمیر دارد.

وزینی ادامه داد : پس از بررسی به عمل آمده من انتظار داشتم تا کارکنان اداره آب هرچه سریعتر برای تعمیر شناور اقدام کنند ولی الان با گذشت دو روز هنوز هیچ خبری نشده است و این یکی از اساسی ترین مشکلات روستای ما می باشد.

او با اشاره به بارندگی های فروردین ماه سال جاری خاطر نشان کرد : در فروردین ماه نیز به مدت ۴۵ روز آب روستای ما قطع بود که آن زمان شخص آقای فرماندار پیگیر شد تا این مشکل به صورت موقت حل شد؛ بخشدار نیز در جریان این مشکل است و پیگیری های لازم از طرف او نیز صورت گرفته ولی بی نتیجه بوده است.

وی افزود : من در حد توان خودم پیگیری های لازم را انجام داده ام اما نتیجه بخش نبوده و مردم روستا نسبت به عملکرد من بدبین شده و من را مورد اتهام قرار می دهند و کم لطفی برخی از مسئولین را از چشم دهیاری می بینند.

وزینی با اشاره به دیگر مشکلات روستا تصریح کرد : روستای ما کانال کشی فاضلاب نداشت و الان حدودا ۴ ماهی است که برای کانال کشی کوچه های روستا را کنده کاری کرده اند و در بارندگی گل می شود و هنوز اقدام به کانال کشی نکرده اند و ما امیدواریم که به زودی این اتفاق بیفتد تا مردم روستا از این وضعیت نامناسب خلاص شوند.

فردوس نبی پور

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه