آخرین اخبار

10. مهر 1399 - 16:37   |   کد مطلب: 32994
صبح امروز جلسه هم اندیشی مسئولین هیئات مذهبی بانوان شهرستان بهار جهت برگزاری مراسم با شکوه اربعین با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش بهارانه جلسه هم اندیشی مراسم اربعین در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی و شرایط شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: برگزاری تجمعات با وجود بیماری کرونا با محدودیت هایی مواجه شده است که پیرو آن و پیش رو داشتن مراسم اربعین حسینی با حضور مسئولین هیئت های مذهبی خواهران شهرستان بهار جلسه هم اندیشی مراسم اربعین برگزار شده است.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی تصریح داشت: ستاد مقابله با ویروس کرونا برای برگزاری تجمعات، شرایطی ویژه را برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تدوین کرده است که ما با پیروی از این قوانین و هم اندیشی هیئات مذهبی به استقبال مراسم اربعین و برگزاری هر چه سالمتر این مراسم خواهیم رفت.

حجت الاسلام جمشیدی افزود: هدف ما از برگزاری این مراسم رساندن شعار اربعین به جوانان با برنامه هایی است که در این زمینه تدوین شده است. وی افزود: با هم فکری مسئولین برنامه هایی شایسته در مکان مناسب و زمان محدود با اجرای برنامه های جامع و مفید برای رسیدن به این هدف تدوین خواهیم کرد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه