آخرین اخبار

27. مهر 1399 - 19:32   |   کد مطلب: 33133
ویژه برنامه های ۲۸ صفر و شهادت امام رضا علیه السلام.
۲۸ صفر،عزای قافله سالار انبیاست
برنامه های فرهنگی و بصیرتی به همت بسیج جامعه زنان شهرستان بهار بمناسبت ۲۸ صفر برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار با بیان اینکه ۲۸ صفر ، عزای قافله سالار انبیاست ، والاترین پیامبری که از طرف پروردگار به عنوان «رحمه للعالمین» مبعوث شده است، رسول عشق و رستگاری که نسخه کامل بشریت و اسوه حسنه‌ای بود که تمامی رفتار و کردارش بیانگر تعالیم مکتب اسلامی بودو در رحلت آسمانی اش در معراج وصالش با حضرت دوست و رحلت جانسوزش برنامه هایی در سوگ پیامبر اکرم(ص) و امام حسن (ع)و امام رضا (ع) در سطح پایگاه های مقاومت برگزار گردید.

کتابی اصل تصریح داشت همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم سلام الله علیها و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) مراسم سوگواری و مدیحه سرایی و قرائت زیارت عاشورا و دعاهای وارده دراین مناسبت با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور خواهران بسیجی در پایگاه های مقاومت حوزه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرستان بهار برگزار شد.

همچنین وی افزود: تهیه و پخش نذری به نیابت از امام مهربانی در روز شهادت امام رضا علیه الاسلام در قالب ۱۰۰ پرس غذای گرم برای ۱۰۰ نفر به ارزش ۷میلون ریال و ۹سبد حمایتی شامل برنج و روغن به ارزش ۱۲میلیون ریال برای نیازمندان به همت بسیجیان تهیه و توزیع گردید.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار نیز بیان داشت: غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و زیارت مرقد آیت الله بهاری نیز از دیگر برنامه های بزرگداشت در سالروز ۲۸ صفر بود که در پایگاه های مقاومت با حضور خواهران بسیجی برگزار شد. انتهای خبر/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه