آخرین اخبار

29. مهر 1399 - 8:34   |   کد مطلب: 33152
باید میادین ورزشی را به فضای تربیتی و یک مدرسه تبدیل کنیم
دبدار هیات های ورزشی و باشگاه داران با حجت السلام و المسلمین ارزنده
امام جمعه بهار: ورزش تضمین کننده نشاط و پویایی جامعه است

‍ به گزارش بهارانه،همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش سرپرست و کارکنان ورزش و جوانان بهار به همراه جمعی از روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی و باشگاه داران با حجت السلام و المسلمین ارزنده امام جمعه بهار دیدار کردند.

امام جمعه بهار در این دیدار با گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار داشت:‌ به طور قطع افزایش ورزش عامل مستقیم افزایش نشاط و شادابی در کشور بوده که با توجه به این مهم باید توجه به حوزه ورزش در کشور در دستور کار باشد.

وی گفت: هر چقدر دوران پرانرژی جوانان ما در محیط‌های ورزشی سپری شود به همان اندازه از آسیب‌های اجتماعی در امان می‌مانند و این مقوله علاوه بر حرکت در مسیر ورزش، برای ما یک حرکت فرهنگی بنیادی هم محسوب می‌شود و با فعال کردن میادین و رشته‌های ورزشی ما برنده خواهیم بود.

حجت السلام و المسلمین ارزنده افزود: کشور ما به انواع بیماری‌ها مبتلاست و هزینه‌های سنگینی در بخش درمان صرف می‌شود که اگر بخشی از این هزینه صرف ورزش شود به طور قطع کشور سود خواهد کرد.

امام جمعه بهار بیان کرد: امروز در شرایط اقتصادی کشور هیچ عاملی نمی‌تواند مثل ورزش؛ مردم را خوشحال و شاداب کند پس ما باید میادین ورزشی را به فضای تربیتی و یک مدرسه تبدیل کنیم و با برنامه‌ریزی دقیق از این فضا استفاده کنیم.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا باشگاه ها و مسابقات ورزشی تعطیل شده است اما نباید بگذارید ارتباط مردم با ورزش قطع شود و حتی اگر شده در فضای مجازی برنامه های خود را اجرا کنید.

صفی زاده سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار نیز با تقدیر از حمایت های امام جمعه بهار از ورزش؛ تصریح کرد: با توجه به مصوبه ستاد استانی کرونا و تمدید تعطیلی اماکن ورزشی علارغم برنامه ریزی گسترده از برگزاری برنامه به صورت حضوری معذور هستیم و محوریت برنامه های امسال بیشتر در فضای مجازی خواهد بود و چالش و مسابقات گسترده ای در این راستا با همکاری رسانه ها برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه