آخرین اخبار

17. آبان 1399 - 17:39   |   کد مطلب: 33299
فرماندار شهرستان بهار با توجه به شیوع گسترده کروناویروس در موج سوم تأکید کرد: از مردم درخواست می‌کنیم از برگزاری مراسم عروسی اجتناب کنند و به شدت مراقب برگزار نشدن مراسم هایی از این دست باشند.

به گزارش بهارانه، احسان قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی چند روز گذشته بیش از پنج واحد صنفی، یک مطب پزشکی، یک‌ دفتر پیشخوان و سه نانوایی در شهرستان بهار پلمب شده است.

وی با بیان اینکه از مردم بعضی از شهرهای کوچک و روستاهای بزرگ می‌خواهیم در مورد عدم برگزاری مراسم ها همکاری کنند، گفت: سیستم قضایی نیز موظف است در مورد مشاهده برگزاری مراسم عروسی برخورد شدید داشته باشد. 

قنبری با اشاره به اینکه جلوگیری از دورهمی‌ها، اجتماعات عمومی و کنترل رفت و آمد می‌تواند کمک زیادی در مهار این بیماری داشته باشد، اظهار کرد: برای تحقق این امر به همیاری و ‌همراهی مردم نیازمندیم.

وی با بیان اینکه کارناوال آموزشی و حساس سازی مردم در شهرستان بهار در حال انجام است، گفت: ۷۲ درصد از مرحله سوم غربالگری در این شهرستان انجام شده و مشارکت مردمی نیز بیش از ۶۵ درصد بوده است.

قنبری با بیان اینکه از مردم درخواست داریم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی یاری‌رسان دستگاه‌های اجرایی و کادر درمان باشند، ادامه داد: تیم‌های بازرسی در سطح شهرستان بهار فعال هستند و فعالیت اصناف را زیر نظر دارند همچنین مراکز ۱۶ ساعته در سه شهر شهرستان بهار فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه