آخرین اخبار

17. آبان 1399 - 17:56   |   کد مطلب: 33304
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از ورود سامانه های بارشی به استان خبر داد.

به گزارش بهارانه، محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در ساعات بعدازظهر امروز و ساعات شبانگاهی، بارش هایی در غرب استان یعنی شهرستان های اسدآباد، تویسرکان و نهاوند خواهیم داشت.

وی با بیان این سامانه بارشی که عمده فعالیت آن در غرب کشور است و تأثیراتی در غرب استان همدان نیز دارد، تصریح کرد: از امروز تا سه شنبه جو استان بارشی است، از دوشنبه یک سامانه بارشی در جنوب استان برای شهرستان های ملایر و نهاوند پیش بینی می‌کنیم و شب سه شنبه، شمال و شمال غرب استان نیز بارش هایی خواهند داشت. 

باقری‌شکیب خاطرنشان کرد: به صورت کلی بارش سنگین و زیادی نداریم و پیش‌بینی ما این است در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۱۰ میلی‌متر بارش داشته باشیم و از سه شنبه به بعد نیز بارش قابل ملاحظه ای نداریم و بارش ها پراکنده است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان در رابطه با وزش باد در این هفته، توضیح داد: امروز بعدازظهر وزش باد نسبتاً شدید به ویژه در مناطق شمالی استان خواهیم داشت اما از فردا تا پایان هفته سرعت بادها معمولی است.

باقری‌شکیب با بیان اینکه تا سه شنبه به علت ابرناکی آسمان استان دمای روزانه کاهش پیدا می کند، گفت: در پایان هفته نیز دمای حداقل کم خواهد شد و دمای زیر صفر را تجربه خواهیم کرد.

وی مطرح کرد: دمای همدان طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۶ تا ۲۲ درجه سلسیوس بوده و شهرستان ملایر با ۲۴ درجه سلسیوس گرم‌ترین و رزن با ۲ درجه سلسیوس خنک‌ترین شهرستان‌ استان گزارش شده است. 

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه