آخرین اخبار

19. آبان 1399 - 15:46   |   کد مطلب: 33322
کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار از اجرای عملیات فرهنگی اجتماعی شهید «حاج قاسم سلیمانی» به عنوان یکی از برنامه‌های محوری سازمان تبلیغات اسلامی در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش بهارانه، محمد شهابی در گفت و گو با خبرنگار بهارانه  اظهار داشت: در راستای تحقق فرامین حضرت مقام معظم رهبری، عملیات فرهنگی اجتماعی شهید «حاج قاسم سلیمانی» در سطح شهرستان بهار با تشکیل جلسات هماهنگی مقدماتی ویژه اعضای شبکه تبلیغ حوزه دین در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه اجرای عملیات فرهنگی اجتماعی شهید «حاج قاسم سلیمانی» یکی از برنامه‌های محوری سازمان تبلیغات اسلامی در نیمه دوم سال جاری است، افزود: این برنامه از ۱۳ آبان ماه در سراسر کشور شروع شده و تا ۱۳ دی ماه همزمان با سالگرد شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» ادامه دارد و در شهرستان بهار به طور رسمی از 25 آبان آغاز می‌شود.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهار اضافه کرد: در اجرای این طرح؛ لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، محوریت قرار دادن مساجد، جذب حداکثری جوانان در عملیات مذکور و استفاده از ظرفیت آنان در زمینه‌های مختلف علمی فرهنگی اجتماعی و اقتصادی و ترویج تفکر شهید حاج قاسم سلیمانی که وحدت و همبستگی و استکبارستیزی بود، از مهمترین اهداف است.

وی بیان کرد: باید اعضای شبکه روحانیون مستقر در مساجد و روستاها، روحانیون طرح هجرت، ائمه جمعه، هیات‌های مذهبی، مداحان و ذاکران اهل بیت، بانوان فعال عرصه فرهنگی اجتماعی و دینی، شاعران آئینی و امامان محلات که ظرفیت‌های تاثیرگذاری در جامعه هستند، همانند گذشته پای کار بیایند تا بتوانیم همچون زمان دفاع مقدس از این برهه تاریخی عبور کنیم.

شهابی از جوانان علاقمند به مشارکت در اجرای این عملیات فرهنگی اجتماعی تبلیغی دعوت به همکاری کرد و ابراز داشت: خوشبختانه در شهرستان بهار با ظرفیت‌های انقلابی و مردمی موجود در مدت 9 ماه گذشته حرکت‌های خوبی در راستای جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه و توزیع آن از طریق نهادهای حاکمیتی و مردمی صورت گرفته و ادامه دارد.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه