آخرین اخبار

19. آبان 1399 - 16:08   |   کد مطلب: 33327
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: محدودیت تردد خودرو در بلوار گنجنامه و ارم این شهر از فردا /سه‌شنبه/ به مدت یک‌ماه اجرا می‌شود.

به گزارش بهارانه، سرهنگ فرخ جمالی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا به منظور پیشگیری از اپیدمی این بیماری از روز بیستم آبان از ساعت ۱۶ ترددخودروها در بلوار ارم و گنجنامه ممنوع می‌شود.

وی اضافه کرد: تیم‌های پلیس راهور با مستقر شدن در این مسیرها از ورود وسایل نقلیه به محدوده ترافیکی جلوگیری می‌کنند و این محدودیت تا پاسی از بامداد ادامه دارد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان بیان کرد: با توجه به قرار داشتن بیمارستان بهشتی در بلوار ارم، همکاری لازم از سوی تیم های پلیس راهور برای انتقال بیماران به این بیمارستان صورت می‌گیرد.

سرهنگ جمالی درباره ایجاد محدودیت تردد در مسیرهای حیدره و سداکباتان گفت: به علت قرار داشتن چندین روستا در این مسیرها نمی‌توان به طور کامل آنها را بست بلکه محدودیت‌های مقطعی در این محل ها اعمال می‌شود.

طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از فردا بیستم آبان فعالیت صنوف به جر تامین کنندگان مواد غذایی و دارویی از ساعت ۱۸ به بعد ممنوع است.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا ۱۸ آبان ۶۸۲ هزار و ۴۸۶ نفر در کشور به کرونا مبتلا شدند و شمار جان‌باختگان به ۳۸ هزار و ۲۹۱ نفر رسیده است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه