آخرین اخبار

29. آبان 1399 - 16:23   |   کد مطلب: 33426
به اطلاع می رساند همزمان با هفته کتابخوانی مسابقه فرهنگی با موضوع تقدیر از کادر درمان به همت بسیج جامعه زنان شهرستان بهار برگزار میگردد. همشهری عزیز، شما می‌توانید با ارسال دل‌نوشته ، صدا یا کلیپ تصویری کوتاه خود، از کادر درمان و خدمات پزشکی که در زمان همه‌گیری بیماری کرونا با تلاش‌های فراوان و متعهدانه به مردم کمک کرده‌اند، قدردانی کنید.

به گزارش بهارانه، مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار در مصاحبه با خبرنگار بهارانه در هفته کتاب و کتابخوانی گفت:
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری
" به کار فرهنگی اهمّیّت باید داده بشود"کار فرهنگی یعنی کاری که ذهنها را با فرهنگ انقلاب و فرهنگ اسلام آشنا کند؛ این کار فرهنگی است.
خانم کتابی اصل تصریح داشت،با توجه به شیوع ویروس کرونا ومحدودیت های کرونایی بنا را بر این داشتیم تا مسابقات فرهنگی و کتابخوانی را در بستر فضای مجازی برگزار نماییم .

وی همچنین افزود ،در این هفته دو مسابقه مجازی با موضوعات دلنوشته و جمله ای به کادر درمان و خدمات پزشکی با توجه به تلاش های فراوان و متعهدانه این قشر به مردم برای قردانی از زحماتشان برگزار کرده ایم تا مردم فهیم با ابراز قدردانی از این قشر، نیرو و قوتی را به این قشر زحمت کش پیشکشش کنند.
همچنین دومین مسابقه ،با معرفی کتاب " مطلع عشق" که بر اساس مجموعه ای از پندها و نصایح رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای به زوج های جوانی که توفیق یافته اند پیوند زناشویی خود را با آهنگ کلام ایشان آغاز نمایند ، تدوین شده است.
این پندها و نصیحت ها که در پس و پیش خطبه عقد ایراد شده است در قالب چهار کلام و هفت رهنمود دسته بندی شده است. کلامها در واقع ره توشه نظری و رهنمود ها ره توشه عملی، به شمار می روند. در کلامها، دانستنی هایی ضروری در مورد ازدواج و خانواده مطرح می شود و در رهنمود ها ، مهارتهای زندگی مشترک و توصیه هایی به زوجهای جوان.
در این کتاب که به همت حجت الاسلام حاج علی اکبری گرداوری شده است فرمایشات معظم له در میان حدود ۳۰۰ خطبه عقد جمع آوری شده است‌ ، را در بستر فضای مجازی"کانال ها و گروه های مجازی" برای شرکت عموم مردم برگزار کرده ایم و جوایزی به رسم یادبود به برگزیدگان از طرف بسیج جامعه زنان شهرستان بهار اهدا خواهد شد.

همشهری عزیز، شما می‌توانید با ارسال دل‌نوشته ، صدا یا کلیپ تصویری کوتاه خود، از کادر درمان و خدمات پزشکی که در زمان همه‌گیری بیماری کرونا با تلاش‌های فراوان و متعهدانه به مردم کمک کرده‌اند، قدردانی کنید.

به آثار برگزیده  جوایزی به رسم یادبود اهدا میگردد.
 آثار خود را به آدرس تلگرامی https://t.me/Ssemorghh
ارسال نمایید

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه