آخرین اخبار

1. آذر 1399 - 16:39   |   کد مطلب: 33445
ئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان با بیان اینکه صنف میوه و تره‌بار شامل محدودیت‌های جدید کرونایی نیست گفت: با توجه به محدودیت تردد در سطح شهر کسبه موظف هستند تا پیش از ساعت ۲۱ واحد صنفی را تعطیل و به فعالیت روزانه خود پایان دهند.

به گزارش بهارانه، رضا البرزی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه صنف میوه و تره‌بار جزو گروه یک در ستاد مقابله با کرونا در نظر گرفته شده و شامل محدودیت‌های کرونایی نیست اظهار کرد: تمام میوه‌فروشان در سطح شهر اعم از بازار سرگذر، سبزه میدان و محلات طی این دو هفته باز و آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به محدودیت تردد در ساعت ۲۱ اعضای صنف میوه و تره‌بار موظف هستند تا پیش از ساعت ۲۱ واحد صنفی را تعطیل و به فعالیت روزانه خود پایان دهند افزود: در حال حاضر نظارت در بازار افزایش یافته و در صورت بروز تخلف و عدم رعایت موازین بهداشتی متخلف به مراجع ذی ربط معرفی خواهند شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار همدان با تأکید بر اینکه هیچ نوع کمبود میوه و تره‌بار در بازار احساس نمی‌شود تصریح کرد: در روزهای بارانی اغلب به دلیل مشکلات حمل و نقل بار کمتری ارسال می‌شود که احتمال افزایش اندک قیمت‌ها وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش دستمزد کارگر، افزایش کرایه و افزایش کود و سم باعث افزایش قیمت میوه نسبت به سال گذشته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه