آخرین اخبار

3. آذر 1399 - 12:04   |   کد مطلب: 33461
فرمانده حوزه حضرت معصومه(س)صالح آباد :
بسیجی رسالت خود را در تمامی عرصه ها انجام داده است
سیج همواره میدان دار بوده است وباتفکر و روحیه خاص بسیجی در صحنه ها حاضر بوده وبه عنوان مظهراقتدار و اراده نظام اسلامی عرصه را بر استکبار جهانی تنگ کرده است

به گزارش بهارانه، فرمانده حوزه حضرت معصومه(س)صالح آباد ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج وگرامیداشت چهل و یک سالگی تشکیل بسیج مستضعفین گفت: چهل و یک سال است که بسیج همواره به دنبال خدمت رسانی به مردم وپشتیبانی همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و رسالت خود را در تمامی عرصه ها انجام داده است.

خواهر طلایی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج "بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین" عنوان کرد : این فرهنگ و تفکر بسیجی است که هر جا ، باری در جامعه بر زمین بماند ، با روحیه جهادی و انقلابی ، آن را برمی دارد .

وی اظهار داشت:بسیج همواره میدان دار بوده است وباتفکر و روحیه خاص بسیجی در صحنه ها حاضر بوده وبه عنوان مظهراقتدار و اراده نظام اسلامی عرصه را بر استکبار جهانی تنگ کرده است.
ایشان با بیان این نکته که بسیج همواره آماده است تا در خدمت مردم و انقلاب اسلامی باشد ، تصریح کرد: برای هفته بسیج امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از سوی حوزه حضرت معصومه(س)صالح آباد چندین عنوان برنامه در نظر گرفته شده که در طول هفته مقدس بسیج اجرایی خواهدشد.

وی ادامه داد:برگزاری اردوی جهادی کمک مومنانه در قالب تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی، تهیه و اهداء کمک جهیزیه ، فعالیت گسترده در فضای مجازی ، برگزاری نشستهای روشنگری با موضوعات بسیج ولایی، انقلابی و تمدن ساز، تفکر بسیجی و مکتب شهید سلیمانی ، تحکیم بنیان خانواده ، سبک زندگی اسلامی ایرانی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی، تجلیل از بسیجیان نمونه و فعال، پرداخت وام قرض الحسنه ، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و معرفی کتاب در فضای مجازی از مهمترین برنامه های این حوزه در این هفته است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه