آخرین اخبار

3. آذر 1399 - 12:08   |   کد مطلب: 33462
فرمانده انتظامي شهرستان "بهار"، از دستگيري 10 متهم در نتيجه تشديد فعاليت هاي انتظامي در 48 ساعت گذشته در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" بزرگعلي نوري"،در تشريح اين خبرگفت: اين طرح با هدف افزايش امنيت، آسايش و آرامش شهروندان و مبارزه با سارقان، قاچاق کالا، خرده فروشان مواد مخدر و مخلان نظم و امنيت عمومي در سطح شهرستان بهار با مشارکت و همدلي مردم و رده هاي انتظامي و با بكارگيري تمامي امكانات در 48 ساعت گذشته اجرا شد.

وی افزود: دستگيري 5 سارق و 4 معتاد و توزيع کننده مواد مخدر و کشف 2 دستگاه خودرو و موتور سيکلت سرقتي و 6 فقره سرقت از نتایج اجرای این طرح بود.

سرهنگ نوري بيان کرد: در اين طرح، 2 هزار و 600 قطعه مرغ قاچاق وفاقدمجوزبه ارزش يک ميلياردريال کشف و 3 دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسيکلت متخلف نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بهار در پايان، رسالت پليس را ارتقاء امنيت و آرامش شهروندان برشمرد و گفت: خط و مشي پليس برخورد قاطع با مخلان نظم و امنيت اجتماعي و همچنين رضايتمندي هموطنان است و شهروندان می توانندمواردمشکوک رابه پليس 110 اطلاع دهند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه