آخرین اخبار

7. آذر 1399 - 15:59   |   کد مطلب: 33499
فرمانده انتظامي شهرستان بهار:29 واحد صنفي به دلیل رعايت نکردن پروتکل هاي بهداشتي پلمپ و از ادامه فعاليت آن ها جلوگيري شد.

به گزارش بهارانه، فرمانده انتظامي شهرستان" بهار"، با اشاره به تداوم طرح تشديد محدوديت هاي تردد و نظارت بر صنوف به منظور پيشگيري از بيماري کرونا، گفت: از آغاز اعلام محدوديت هاي اعمال شده در شهرستان، 29 واحد صنفي به دلیل رعايت نکردن پروتکل هاي بهداشتي پلمپ و از ادامه فعاليت آن ها جلوگيري شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "بزرگعلي نوري"، در تشریح این خبر گفت: در راستاي اجراي مصوبات ستاد ملي مبارزه با کرونا و با همکاري اتحاديه امور صنفي، شبکه بهداشت و درمان ، اداره صمت و سپاه و بسيج شهرستان بهار نظارت مستمر بر واحدهاي صنفي ادامه دارد.

وي ادامه داد: از نخستين ساعات تشديد طرح محدوديت تردد و فعاليت صنوف غير ضروری ( يکم آذر ماه ) تاکنون در شهرستان بهار، ماموران انتظامی با همکاري ادارات ياد شده از 135 واحد صنفي بازديد کردند که با تذکر به 51 واحد صنفي، 29 واحد نیز پلمپ و فعاليت آن ها متوقف شد.

سرهنگ نوري بیان کرد: در رابطه با ممنوعيت و محدوديت تردد خودروهای غير بومي در ورودي و خروجي شهرستان با حضور ماموران انتظامي و راهور ايست و بازرسي انجام و به تعداد قابل توجهي از رانندگان تذکر داده شد و 31 مورد که به تذکرات توجه نکردند اعمال قانون شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان بهار در پایان گفت: پليس با بسيج تمام امکانات در کنار مدافعان سلامت جامعه حضور دارد و با هرگونه نقض قوانين و تخلفات بهداشتي صنوف و رانندگان برخورد مي کند و شهروندان نيز مي توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از واحد هاي صنفي با شماره تلفن 110 تماس بگیرند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه