آخرین اخبار

12. آذر 1399 - 14:42   |   کد مطلب: 33544
فرمانده انتظامی شهرستان بهار:مأموران انتظامی با همکاری ادارات از ۱۳۵ واحد صنفی بازدید کردند که با تذکر به ۵۱ واحد صنفی، ۲۹ واحد نیز پلمب و فعالیت آنها متوقف شد.

بهارانه، به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به تداوم طرح تشدید محدودیت‌های تردد و نظارت بر صنوف به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، گفت: از آغاز اعلام محدودیت‌های اعمال شده در شهرستان بهار ۲۹ واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و با همکاری اتحادیه امور صنفی، شبکه بهداشت و درمان، اداره صمت و سپاه و بسیج شهرستان بهار نظارت مستمر بر واحدهای صنفی ادامه دارد.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی با همکاری ادارات یاد شده از ۱۳۵ واحد صنفی بازدید کردند که با تذکر به ۵۱ واحد صنفی، ۲۹ واحد نیز پلمب و فعالیت آنها متوقف شد.

سرهنگ نوری بیان کرد: در رابطه با ممنوعیت و محدودیت تردد خودروهای غیر بومی در ورودی و خروجی شهرستان با حضور مأموران انتظامی و راهور ایست و بازرسی انجام و به تعداد قابل توجهی از رانندگان تذکر داده شد و ۳۱ مورد که به تذکرات توجه نکردند اعمال قانون شدند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه