آخرین اخبار

12. آذر 1399 - 15:51   |   کد مطلب: 33550
با وجود شرایط کرونایی همه برنامه های فرهنگی مذهبی و ملی را به حول و قوه الهی و به مدد و همت بسیجیان و اهالی و همکاری شایسته مسئولین روستا انجام داده ایم.

به گزارش بهارانه،مسئول پایگاه کوثر شهرستان بهاربا اشاره به  فعالیت های مرکزقرآنی نورالثقلین که  با شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی در حال فعالیت میباشد و با  هدف تقویت قدرت تمرکز و حافظه کودکان و آشنایی با مراسمات دینی مذهبی ملی و آموزش سوره های کوتاه همراه مفهوم وآموزش آیات موضوعی و آموزش سبک زندگی اسلامی دینی به نوگلان و خانواده ها و بازیهای فکری و تقویت خلاقیت وپرورش استعداد نوگلان، ارتباط با خانواده ها و آموزش تربیت دینی فرزندان و آشنایی والدین با روانشناسی کودکان، تشویق خانواده ها برای تقویت صمیمیت درخانواده، آشناکردن نوگلان با اسطوره های زندگی مانند شهدا و رهبری در حال نقش آفرینی میباشد .

رضایی تصریح داشت: اجرای مسابقات مجازی با عنوان من‌ و عروسک‌ باحجابم، نذر‌ خانوادگی ‌اربعین، نقاشی‌ محرم، شیرخوارگان ‌حسینی، حریم‌ خورشید، کاردستی و... از دیگر برنامه‌های مهدهای مجازی بوده است.

وی همچنین اظهار داشت: با وجود شرایط کرونایی همه برنامه های فرهنگی مذهبی و ملی را به حول و قوه الهی و به مدد و همت بسیجیان و اهالی و همکاری شایسته مسئولین روستا از جمله دهیاری محترم ومسئول کتابخانه حکمت و روحانیت روستا انجام داده ایم. به مناسبت هفته بسیج برنامه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی در پایگاه کوثر روستای حسین‌آباد عاشوری شهرستان بهار برگزار شد،که  مهمترین و شاخص‌ترین فعالیت‌های پایگاه کوثر  افتتاح کارگاه تولید ماسک‌ با حضور ۱۴ نفر از خواهران بسیجی با تولید بیش از ۲۰هزار ماسک طی ۸ ماه و توزیع ۵ هزار ماسک رایگان بین اهالی روستای حسین آباد و مدارس توسط جهادگران سلامت کارگاه سردار شهید سلیمانی بوده است.

رضایی در ادامه نیز افزود:  جمع آوری کمک مومنانه بالغ بر ۱۱ میلیون تومان ،  تهیه و توزیع مواد شوینده، تهیه وسایل ضروری خانه، ۲۵ بسته لوازم التحریر، توزیع محصولات کشاورزی برای خانواده‌های بی بضاعت نیز از اقدامات اجرایی بود.

رضایی با اشاره به وقف یک عدد ویلچر به مرکز جامع سلامت روستا، پرداخت ۲۰ وام ۲ میلیون تومانی به اعضای صندوق قرض الحسنه پایگاه، اجرای برنامه ملی روز روستا، تقدیر از مسئولین جمع آوری زباله در روستا با همکاری دهیاری روستا، تجلیل از جهادگران سلامت و تشکیل حلقه صالحین را از دیگر برنامه‌ها برشمرد.

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه