آخرین اخبار

11. دى 1399 - 17:42   |   کد مطلب: 33827
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از اجرای طرح پاکسازی مناطق آسیب زا و دستگیری قاچاقچیان، خرده فروشان و جمع آوری معتادان مواد مخدر روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، سرهنگ بزرگعلی نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان بیان داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مطالبات به حق مردمی، طرح شناسایی قاچاقچیان، خرده فروشان و معتادان مواد مخدر در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بهار قرار گرفت.

وی با اشاره به تداوم اجرای این طرح‌ها، گفت: در اجرای این طرح، هشت معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر کشف و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار بیان کرد: در ادامه اجرای این طرح‌ها، طرح انضباط ترافیکی نیز اجرا شد که در این راستا ۱۵ دستگاه خودرو و دو دستگاه موتورسیکلت متخلف برابر مقررات اعمال قانون شدند.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های مذکور در نقاط مختلف شهرستان با اشراف اطلاعاتی و مشارکت و همدلی شهروندان اجرا شده است، بیان داشت: اقدامات فرهنگی در بحث مبارزه با مواد مخدر بسیار ضروری بوده و با این اقدامات می‌توان زمینه‌های بروز اعتیاد را در جامعه به طور چشمگیری کاهش داد و همچنین توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، انضباط ترافیکی را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه