آخرین اخبار

12. دى 1399 - 16:29   |   کد مطلب: 33828
امام جمعه شهرستان بهار، حجت الاسلام ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار با بزرگداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی موارد زیادی داشتیم که از رهبری جلوتر حرکت می کردند و ما بارها ضربه این تندروی ها را خورده ایم.

به گزارش بهارانه، امام جمعه شهرستان بهار، حجت الاسلام ارزنده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بهار با بزرگداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی موارد زیادی داشتیم که از رهبری جلوتر حرکت می کردند و ما بارها ضربه این تندروی ها را خورده ایم.

حجت الاسلام ارزنده جایگاه و سردار سلیمانی را بسیار والا و ارزشمند دانست و گفت: تفکر، اندیشه و عمل سردار سلیمانی او را تبدیل به مکتب سلیمانی کرد و باید این اندیشه و تفکر برای مردم ما تبیین شود.

وی با اشاره به سخنان حاج قاسم سلیمانی درباره رهبری که فرموده بود" در کشور نباید حرفی ضد ولایت فقیه و سیاست رهبری زده شود، نباید دوصدایی وجود داشته باشد و اگر کسی بشنود و سکوت کند بداند که در تفرقه او شریک خواهد بود" اظهار داشت: اگر پیش از این ایرادی بود به کار دولت و قوه قضاییه و مقننه گرفته میشد و آنها را مورد سوال قرار می دادند، امروز کاری کرده اند که افراد منتقد شخص رهبری را زیر سوال می برند، الان دارند تیشه به ریشه می زنند.

حجت الاسلام ارزنده افزود: در یکی دو سال اخیر می بینیم عده ای به صورت علنی با رهبری مخالفت می کنند، الان دو قطبی احزاب و قوه ها نیست، بلکه اصل رهبری را نشانه گرفته اند.

امام جمعه شهر بهار ادامه داد: اگر این روال ادامه یابد و رهبری مورد حمله قرار گیرد، عاقبت کشور ما به مراتب از سوریه بدتر خواهد شد و اگر کسی این حملات را ببیند و اعتراض نکند در این گناه شریک است.

وی به عکس العمل کشورمان در برخورد با امریکا در حمله به پایگاه نظامی عین الاسد و آثار آن اشاره کرد و اظهار داشت: امریکا هم اکنون جایگاه و هیمنه سابق خود را از دست داده چنانچه اخیرا هواپیماهای بمب افکن امریکا تا خلیج فارس آمدند و مانور داده و به امریکا برگشتند و خواستند کشور ما را بترسانند، اما نمیدانند که ما اگر قرار بود بترسیم در ۴۰ سال پیش می ترسیدیم.

ارزنده به طریقه حمله به پایگاه نظامی عین الاسد اشاره کرد و اظهار داشت: خدا میداند روسیه که دومین قدرت نظامی جهان است نمی توانست چنین کاری کند و ایران با این کارش به تمام کشورهای دنیا ثابت کرد که احدی نمی تواند در مقابلش بایستد.

امام جمعه شهر بهار به حادثه هواپیمای اوکراینی دو سه روز پس از حمله به پایگاه عین الاسد اشاره کرد و گفت: با حادثه هواپیمای اوکراینی که بعدها جزئیات آن مشخص خواهد شد سردار حاجی زاده را نشانه رفتند و سعی داشتند در وضعیت جنگی نیروی خودیمان را زمینگیر کنند، اما به هدف خود نرسیدند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه