آخرین اخبار

14. دى 1399 - 16:47   |   کد مطلب: 33852
معاون قضائی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: باید به توسعه تجارت الکترونیکی در ایام شیوع کرونا نسبت به پیشگیری از تعطیلی و ورشکستگی بسیاری از واحدهای تجاری و صنفی توجه کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس، عباس نجفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آنجا که شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی یا نیمه فعالیت بخشی از مشاغل و همچنین محدودیت در واحدهای تجاری و صنفی شده، مجلس باید قوانین و بسترهای لازم را در راستای توسعه تجارت الکترونیکی و آموزش مردم و تامین امکانات لازم فراهم کند.

وی بیان کرد: تقویت دولت الکترونیک در استان و ارائه خدمات مطلوب اداری نیز یکی از راهکارهای مناسب برای تسهیل امور عمومی در ایام کرونا است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان خاطرنشان کرد: باید با هدف پیشگیری از تعطیلی واحدهای تجاری و صنفی برنامه‌های مدون آماده شود تا به ترمیم و احیاء بخش‌های اقتصادی آسیب دیده از کرونا اقدام کرد.

وی در پایان یادآور شد: تعطیلی واحدهای تولیدی و بیکاری کارگران یک آسیب جدی بر پیکره اقتصادی کشور بوده که زمینه‌ساز آسیب‌های اجتماعی فراوانی خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه