آخرین اخبار

17. دى 1399 - 17:26   |   کد مطلب: 33879
سرهنگ نوری فرمانده انتظامی شهرستان به اتفاق رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی حجت الاسلام رستمی با حضور در دفتر امام جمعه بهار با حجت الاسلام محمدعلی ارزنده دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش بهارانه، سرهنگ نوری فرمانده انتظامی شهرستان به اتفاق رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی حجت الاسلام رستمی با حضور در دفتر امام جمعه بهار با حجت الاسلام محمدعلی ارزنده دیدار و گفتگو کردند.
فرمانده انتظامی بهار در این دیدار گزارشی از اقدامات ناجادر رابطه با بر خورد با قاچاقچیان کالا و ارز، خرده فروشان، توزیع کنندگان مواد مخدر، سارقین، برهم زنندگان نظم عمومی و همچنین اقدامات صورت گرفته در طرح محدودیت تردد قطع بیماری کرونا و نظارت بر صنوف و برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم ارائه دادند.

امام جمعه بهار نیز با تقدیر وتشکر از اقدامات خوب و موثر پلیس بهار در برقراری نظم و امنیت در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: مردم قدردان زحمات خالصانه کارکنان عزیز ناجا در شهرستان هستند و احساس امنیت حاکم در جامعه را حاصل ایثارگری و تلاش خستگی ناپذیری پلیس شهرستان عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی شهرستان بهار عملکرد مطلوبی در تمام زمینه ها داردکه آرزوی موفقیت روز افزون برای این مجاهدان فی سبیل الله در همه عرصه داریم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه