آخرین اخبار

17. دى 1399 - 17:37   |   کد مطلب: 33881
سرهنگ "رضا زارعی" اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان بهار، روز گذشته هنگام کنترل خوروهاي عبوري دريکي از محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه تريلي تانکردار مشکوک شده و وفق مقررات، دستور ايست صادر کردند.

به گزارش بهارانه، سرهنگ "رضا زارعی" اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان بهار، روز گذشته هنگام کنترل خوروهاي عبوري دريکي از محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه تريلي تانکردار مشکوک شده و وفق مقررات، دستور ايست صادر کردند.

وي افزود: ماموران پس از هماهنگي با دستگاه قضائي و در بازرسي از اين خودرو 24 تن و  960 کيلو گرم قير قاچاق و خارج از چرخه قانوني توزيع، کشف کردند.

سرهنگ زارعی  بيان داشت: ارزش ريالي اين محموله کشف شده، برابر اعلام کارشناسان بالغ بر 2 ميليارد ريال برآورد شده است.

وي خاطر نشان کرد:  قاچاقچیان اين محموله را از مرز هاي غربي بارگيري و قصد انتقال آن به استان هاي جنوبي را داشتند که با تيزبيني و هوشياري جان برکفان ناجا در بهار متوقف شد .

این مقام مسئول افزود: خودرو حامل قاچاق توقيف و يک فرد متخلف با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.

جانشین انتظامی استان تاکيد کرد: مقابله با قاچاق کالا و ممانعت از ورود آن به بازار مصرف کشور از مهم ترين ماموريت هاي پليس است که با تمام توان و تلاش مضاعف، دست قاچاقچيان و سوداگران اقتصادي را از ايجاد اخلال و بي نظمي در عرصه اقتصاد کشور کوتاه خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی از هم استانی های عزیز خواست: چنانچه اطلاعي از تردد هرنوع کالاي قاچاق داشتند، بلافاصله مراتب را از طريق  تماس با مرکز فوريت هاي پليسي 110 گزارش دهند .

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه