آخرین اخبار

17. دى 1399 - 17:48   |   کد مطلب: 33883
فرماندار بهار بر اجرای طرح هر روستا یک سازمان مردم نهاد با رویکرد فرهنگی و ورزشی در روستاهای شهرستان بهار تاکید کرد.

به گزارش بهارانه، به نقل ا ز روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، احسان قنبری در نشست شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم نهاد شهرستان بهار که صبح امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با ابزار خرسندی از سطح فعالیت سمنها و سایر کنشگران اجتماعی در شهرستان اظهار داشت: بنابر توافقات صورت گرفته، در نظر داریم تا قبل از پایان سال جاری، طرح هر روستا یک سمن در بیش ۵۰ درصد از روستاهای شهرستان بهار اجرایی شود.

وی افزود: جامعه روستایی بیش از گذشته نیاز به توجه و برنامه ریزی در بخش های فرهنگی و اجتماعی دارد که با اجرای این طرح می توان زمینه مشارکت جامعه روستایی به خصوص جوانان روستاها را فراهم نمود.

قنبری با تاکید بر این که اجرای این طرح نیاز به هماهنگی و حمایتهای لازم دارد از سایر سازمانهای مردم نهاد سطح شهرستان و دوایر مربوطه خواست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهار را دراین زمینه همراهی کنند.

رئیس شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم نهاد شهرستان بهار، عضویت سازمانهای مردم نهاد در برخی کارگروه های تخصصی را مهم ارزیابی کرد و گفت: در شهرستان بهار بیش از ۳۰ کارگروه و کمیته تخصصی فعال هستند که عضویت سمنهای مرتبط با کارگروه ها از سوی فرمانداری پیگیری می شود.

وی در پایان با اشاره به این که شهرستان بهار از سه بخش مرکزی، صالح آباد و لالجین تشکیل شده است خواستار برگزاری نشست های منظم سمنها در این بخش ها با هدف ساماندهی امور اجتماعی و اعتلای فرهنگی بخشها و شهرستان شد.
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه