آخرین اخبار

18. دى 1399 - 16:54   |   کد مطلب: 33889
رئیس اتحادیه تالار و رستوران‌داران همدان گفت: تالار و رستوران‌های همدان با ۲۵درصد ظرفیت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اجازه پذیرش مشتری دارند.

به گزارش بهارانه، ناصر قره‌باغی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: با بهتر شدن شرایط کرونا در استان، از هفته گذشته تالار و رستوران‌های همدان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بازگشایی شده و مجاز به پذیرش مشتری با 25 درصد ظرفیت هستند.

وی با بیان اینکه "نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در رستوران‌ها تشدید شده است" تصریح کرد: همه کارکنان رستوران‌ها و مشتریان موظف به استفاده از ماسک بوده و ورود افراد بدون ماسک به داخل تالار و رستوران‌ها ممنوع است.

رئیس اتحادیه تالار و رستوران‌داران همدان با تاکید بر اینکه "واحدهایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند جریمه می‌شوند" عنوان کرد: همکارانی که علائم سرماخوردگی و تنفسی دارند تا 14 روز اجازه حضور در محل کار را ندارند.

قره‌‌باغی با بیان اینکه "بیشتر مردم به خاطر ترس از ابتلا به ویروس کرونا تمایلی به صرف غذا در رستوران ندارند" اظهار داشت: همین امر معیشت صنف تالار و رستوران‌داران را تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: از طرفی هم قیمت مواد غذایی و اقلامی مانند گوشت، مرغ و برنج گران شده و غذا خوردن در رستوران برای برخی از مردم صرفه اقتصادی ندارد.

رئیس اتحادیه تالار و رستوران‌داران همدان گفت: صنف چلوکبابی و رستوران از مشاغلی است که به خاطر شیوع کرونا خسارات مالی زیادی متحمل شدند و بسیاری از کارگران این اماکن به خاطر تعطیلی واحد و نبود درآمد از کار بیکار شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه