آخرین اخبار

19. دى 1399 - 14:33   |   کد مطلب: 33895
محمد طاهری، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی همدان: با شناسایی ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های این استان به ۹ هزار و ۸۷۳ نفر رسید.

به گزارش بهارانه، به نقل از محمد طاهری، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی همدان: با شناسایی ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های این استان به ۹ هزار و ۸۷۳ نفر رسید.

با فوت ۲ نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری در استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به یک هزار و ۴۲۸ نفر رسید.

شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۳۵۹،بهار ۵۶۲، تویسرکان ۶۰۸، رزن ۳۹۵، درگزین ۱۷۳، فامنین ۱۷۲ و کبودراهنگ ۶۲۲ نفر بوده است.

همچنین یک هزار و ۸۴۹ نفر در ملایر، یک هزار و ۱۰۲ در نهاوند و سه هزار و ۷۶۳ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند که ۲۶۸ نفر از بیماران بستری، افراد غیربومی و از خارج استان هستند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه