آخرین اخبار

19. دى 1399 - 14:37   |   کد مطلب: 33896
حجت الاسلام محمد علی ارزنده در پی سخنان رهبری انقلاب اسلامی : چشم ما باید به داخل کشور باشد و ورود واکسن از کشورهای بیگانه ممنوع است

به گزارش بهارانه، امام جمعه بهار در خطبه های نماز گفت: علامه مصباح از نفرات مهم و برجسته انقلاب اسلامی بود و فوت این چنین شخصیتهایی سلمه ای به اسلام است و الگوی بسیار موفقی است که باید از این علما الگو و بهره ببریم.
حجت الاسلام محمد علی ارزنده ادامه داد: هیمنه آمریکا شکست و درگیری های دیروز نشان از افول رفتن آمریکاست و ترامپ قمار باز با این کار پوچ بودن آمریکا را به جهانیان نشان داد.

وی ادامه داد: سران فتنه باید از اقدامات زشت خود توبه کنند و اینها از ترامپ بدترند چرا که ترامپ شکست خود را پذیرفت ولی سران فتنه شکست خود را نپذیرفته اند.

وی گفت: چشم ما باید به داخل کشور باشد و ورود واکسن از کشورهای بیگانه به دستور رهبر انقلاب اسلامی ممنوع است چرا که دانشمندان و محققان کشور گامهای موثری را در این زمینه برداشته اند که اقدامات آنان ستودنی است.

وی گفت: شهادت دانشمندانی چون فخری زاده نشان از ضعف و ترس دشمنان است و شهادت برای ملت ما افتخار است و شهادت نخبگان کار را به جایی نخواهد رساند و ما برای رسیدن به اوج عزت و عظمت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه