آخرین اخبار

21. دى 1399 - 19:02   |   کد مطلب: 33917
جوانان ورزشکار مهاجران همچنان چشم انتظار تکمیل سالن ورزشی و پیگیری های چندین ساله شورا که همچنان ادامه دارد.

به گزارش بهارانه، صبح امروز اعضای شورای اسلامی شهر مهاجران با دکتر سیفی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان همدان دیدار کردند.

در این جلسه مشکلات ورزش شهر مهاجران بخصوص ضرورت تجهیز سالن فعلی ، کاشت چمن برای زمین خاکی فوتبال و همچنین لزوم تسریع در تکمیل سالن چندمنظوره ورزشی از سوی شورای شهر مطرح و درخواست گردید.

در این جلسه اعضای شورای اسلامی از خلف وعده های بی سرانجام مدیران در قبال توجه به ورزش مهاجران انتقاد کردند و باتوجه به فعالیت رشته های مختلف در مهاجران و سرانه ورزشی پایین این شهر به جهت دارا بودن فضاهای ورزشی خواستار توجه جدی مدیرکل و دیگر مسئولین به این شهر شدند.
دکتر سیفی نیز بر لزوم محرومیت زدایی در قسمت ورزش شهر مهاجران تاکید کردندو گفتند تمام توانمان را خواهیم گذاشت تا هرچه سریعتر مشکلات سالن فعلی و همچنین تکمیل سالن چند منظوره فعلی به انجام برسد.

به پیشنهاد شورای شهر جهت تامین آب ، مقرر گردید موضوع کاشت چمن در زمین خاکی بررسی و در صورت تایید ، انجام پذیرد.

گفتنی است ورزشکاران شهر مهاجران برای انجام ورزش های مختلف من جمله فوتسال و فوتبال مسیر خطرناک مهاجران لالجین و یا بهار را در فصول مختلف بدلیل نبود مکان مناسب ورزشی با صرف هزینه و زمان زیاد ، در تردد هستند و جمعیت ۱۵ هزارنفری مهاجران و روستاهای اطراف در خواستهای بیشماری را برای تکمیل این سالن دارند.

طبق برنامه سالن فوق در سال ۹۶ بایستی به بهره برداری می رسید که متاسفانه با بی توجهی مدیران کل قبلی و برخی از مسئولین دیگر هم اکنون در سال ۹۹ فقط دیوار ضلع شرقی آن بصورت نصفه اجرا شده است.

انشالله با عنایت به قول فرماندار محترم جهت تکمیل سالن و تاکید امروز مدیرکل محترم ، هرچه سریعتر شاهد تکمیل سالن مهاجران باشیم.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه