آخرین اخبار

24. دى 1399 - 17:28   |   کد مطلب: 33950
بخشدار مرکزی بهار: در راستای مدیریت مصرف انرژی اول از بدنه خود دولت اقدام خواهد شد و با برنامه ریزی و نظارت و بازرسی و ارزیابی از اماکن دولتی چه در سطح شهر و روستا ها بتوانيم نسبت به کنترل و صرفه جویی بهینه در مصرف انرژی برسیم.

به گزارش بهارانه، شفیعی بخشدار مرکزی بهار در جلسه کمیته فرعی مدیریت انرژی بخش مرکزی بهار بیان داشت:در برخی از کشورهای همسایه سرانه مصرف انرژی خیلی پایین است ولی در کشور ما به لحاظ ارزانی انرژی ها مصرف خیلی بالا و متعاقب نیست پس می طلبد که در مصرف انرژی بهینه چاره‌ای اندیشیده شود و با مدیریت مصرف سوخت بتوانيم با فرهنگ سازی در مصرف بهینه و مورد نیاز گام‌های مثبتی برداریم.
بخشدار مرکزی بهار در ادامه اظهار داشت در راستای مدیریت مصرف انرژی اول از بدنه خود دولت اقدام خواهد شد و با برنامه ریزی و نظارت و بازرسی و ارزیابی از اماکن دولتی چه در سطح شهر و روستا ها بتوانيم نسبت به کنترل و صرفه جویی بهینه در مصرف انرژی برسیم.
در ادامه رئیس اداره برق و گاز و سایر دستگاه‌های خدماتی مطالب مبسوطی در خصوص مزایای مدیریت مصرف انرژی و امتیاز هایی که دولت در بخشودگی در مصرف بهینه برای شهروندان در نظر گرفته را عنوان کردند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه