آخرین اخبار

25. دى 1399 - 16:24   |   کد مطلب: 33953
برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه و چهلمین روزشهید فخری زاده وسالگرد شهید سلیمانی باحضور بسیجیان پایگاه حضرت خدیجه(س) حوزه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهر بهار

به گزارش بهارانه، برگزاری مراسم عزاداری به مناسبت ایام فاطمیه و چهلمین روزشهید فخری زاده وسالگرد شهید سلیمانی باحضور بسیجیان پایگاه حضرت خدیجه(س) حوزه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهر بهار .
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد حسینی نیاز در مراسم عزاداری حضرت فاطمه (س) پیرامون دو روایت از تاریخ شهادت حضرت فاطمه (س) که هفتاد و پنج روز بعد از درگذشت پدر بزرگوارش و دیگری نود و پنج روز را که شیعیانان مورد وثوق می‌دانند صحبت کردند‌ و این بیست روز را برای احیای فرهنگ فاطمی فرصت خوبی برای شناخت یاس پیامبر دانستند.
حاج آقا حسینی در این نشست به سبک زندگی حضرت فاطمه سلام الله علیها و همسرداری این بانوی گرانقدر اشاره داشت و اینکه برای موفقیت در زندگی باید اصولی رعایت شود.
حاج آقا حسینی نیاز، زندگی کوتاه اما پراز فراز و نشیب زهرا و علی را پر از درس هایی دانست که نسل به نسل به ما رسیده و یکی از مهمترین درس هایی که حضرت زهرا در زندگی با علی (ع) به ما می آموزد ،صبر و استقامت در سختیهای زندگی ، فداکاری وگذشت است که هر زنی با ابراز محبت به همسر میتواند سختیها را پشت سر گزارد و با اطاعت از همسر فضای زندگی را دل انگیز نماید.
وی احترام به هم دیگر را یکی از مهمترین عوامل زناشویی دانست چرا کهباعث استحکام بنیان خانواده می شود و تسکین خاطر زوجین را سبب میشود و احترام متقابل باعث میشود بنیان زندگی مستحکم شود .
حاج آقا حسینی نیاز، نیز در پایان با مدیحه سرایی در مصیبت حضرت زهرا فضای مجلس را به نام حضرت زهرای مرضیه عطرآگین نمودند و دعای خیر مادر سادات را برای همگان درخواست نمودند و در فراغ مهدی فاطمه سوگواری نمودند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه