آخرین اخبار

27. دى 1399 - 19:20   |   کد مطلب: 33973
فرماندار شهرستان بهار : به دنبال پیگیری ها و اقدامات سردار طلایی‌نیک، معاون پارلمانی وزیر دفاع که به نمایندگی از وزیر دفاع، عضو کمیسیون تقسیمات سیاسی در وزارت کشور است، پس از چندین سال ۲۵۰ هکتار به حریم و تقسیمات سیاسی شهرستان بهار افزوده شد.

به گزارش بهارانه، فرماندار شهرستان بهار اظهارداشت: به دنبال پیگیری ها و اقدامات سردار طلایی‌نیک، معاون پارلمانی وزیر دفاع که به نمایندگی از وزیر دفاع، عضو کمیسیون تقسیمات سیاسی در وزارت کشور است، پس از چندین سال ۲۵۰ هکتار به حریم و تقسیمات سیاسی شهرستان بهار افزوده شد.

احسان قنبری اضافه کرد: نقشه حریم سیاسی بهار که به تازگی ابلاغ شده، دارای مشکلاتی است که پیگیری ها برای کامل تر شدن خطوط و مرز سیاسی ادامه دارد.

وی با ابرازخرسندی از اقدامات انجام شده، تصریح کرد: پس از گذشت چندین سال از مستقل شدن فرمانداری بهار ۲۵۰ هکتار به اراضی شهرستان بهار افزوده شده اما از ابلاغ طرح فعلی راضی نیستیم و پیگیر حل مشکلات باقیمانده خواهیم بود.

فرماندار شهرستان بهار اضافه کرد: آن قسمت هایی که ابراز می شود هم اکنون جزء محدوده همدان است، از ۲۰ سال پیش در محدوده شهرستان همدان قرار داشت که در تلاش برای اصلاح نقشه جدید هستیم.

وی تأکید کرد: مردم شهرستان بهار نگران نباشند چراکه ما در کنار مردم هستیم و نقشه اصلاحی مورد وثوق فرمانداری بهار و شهرداری بهار توسط مدیرکل دفتر سیاسی تقسیمات کشوری استانداری همدان پذیرفته شده و برای انجام اصلاحات به وزارت کشور ارسال خواهد شد و قول مساعد برای انجام اصلاحات در کوتاه ترین زمان داده شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار، قنبری مطرح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات، برخی از کاندیداهای احتمالی، اقداماتی در راستای تبلیغات انتخاباتی انجام می دهند و قسمتی از این پیگیری‌ها، ربطی به دلسوزی برای مردم بهار ندارد.

وی اظهار کرد: دلسوزان شهر بهار در صورتی که صحبت‌های ما را قبول ندارند می‌توانند در مورد اتفاقات صورت گرفته، از سردار طلایی نیک به عنوان فرزند بهار سوال کنند که با وجود اینکه حاجی بابایی، نماینده همدان در مجلس موافق کاهش حریم سیاسی همدان و افزودن آن به بهار نبود، با رایزنی های مکرر او را قانع کرد تا از موضع سرسختانه خود کوتاه بیاید.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه