آخرین اخبار

27. دى 1399 - 19:31   |   کد مطلب: 33976
جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره آب و فاضلاب صالح آباد باحضور بخشدار و سایر مسئولین ادارات در محل بخشداری این بخش برگزار شد.

به گزارش بهارانه،  جلسه تودیع و معارفه سرپرست اداره آب و فاضلاب صالح آباد باحضور بخشدار و سایر مسئولین ادارات در محل بخشداری این بخش برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بخشدار محترم صالح آباد از آقای پور قاسمی ریاست پیشین به پاس خدمات و تلاشهای وی عزیز تقدیر و تشکر نمود.

خانلر تکمیل هرچه زودتر شبکه فاضلاب صالح آباد را خواسته اصلی مردم و مسئولین از شرکت آبفا دانست.
مدیر آبفای شهرستان نیز با اشاره به سابقه خود در این شهر بعنوان اولین تجربه مدیریتی صالح آباد را یکی از مناطق مستعد پیشرفت و شکوفایی در همه زمینه ها اعلام کرد.

مهندس حاجی ئی با بیان اینکه پروژه فاضلاب این شهر درابتدا روند سریعی به خود گرفته بود علت کند شدن مراحل پایانی را مشکلات اجرایی و عدم موافقت مسئولین وقت شهری جهت جانمایی خط در داخل شهر بهار دانست و افزود برای جابجایی و جانمایی دوباره خط در شهر بهار صدها میلیون تومان صرف مطالعات دوباره و طرح جدید و همچنین طولانی تر شدن خط شده است ولی با پیگیری ها و تلاشهای شبانه روزی در نهایت این طرح به مرحله بهره برداری رسید.

حاجی ئی از همکاری و مساعدت هایفرماندار محترم و مردمی آقای قنبری، شورای شهر بهار و همچنین شهردار بهار مهندس یاری تقدیر و قدردانی نمود و افزود با همکاری این عزیزان مشکلی که از دوران قبل ایجاد شده و سد راه پیشرفت کار بود برداشته شد.

در ادامه این جلسه آقای کامران خورشیدی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آبفای استان مهندس حسینی بیدار بعنوان ریاست اداره آب و فاضلاب صالح آباد منصوب گردید.

در خاتمه این جلسه اعضای شورای اسلامی و همچنین شهرداری صالح آباد آمادگی خود را برای پیشبرد پروژه فاضلاب اعلام نمودند.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه