آخرین اخبار

28. دى 1399 - 15:32   |   کد مطلب: 33980
همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اکرم ۱۲۰بسته گوشت به ارزش ۳ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان به همت خیرین و کمک های مردمی تهیه و بین نیازمندان روستا توزیع شده است.

به گزارش بهارانه، مسئول پایگاه کوثر حوزه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهرستان بهار با تسلیت ایام سوگواری فاطمیه از برگزاری هشتمین مرحله کمک های مومنانه درسطح روستا به همت خیرین خبر داد.
رضایی اظهار داشت همزمان با ایام فاطمیه بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی در سطح پایگاه مقاومت و در سطح روستای حسین آباد عاشوری با همکاری اهالی برگزار شده است وی با بیان اینکه این ایام فرصتی برای شناخت مقام فاطمه (س) است و درس هایی به انسان میدهد که اگر در آن تعقل نکنیم خسران زده ایم و فاطمیه را نباید در روضه و نوحه و گریه خلاصه کرد و فاطمیه مکتبی است که نیاز به درک و فهم دارد و با الگو گیری از اندیشه این بانوی بزرگ عالم بشریت سبک فاطمی را در سرتاسر زندگی خود پیاده نماییم.
وی افزود،طبخ ۲۵۰ عدد نان محلی توسط خواهران بسیجی برای توزیع بین نیازمندان و برگزاری مسابقات فرهنگی و نشست های بصیرتی و روشنگری با محوریت فاطمه شناسی و مراسم عزاداری و ذکر مصیبت با حضور کارشناس مذهبی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در دو دهه ی فاطمیه برگزار شده است.
رضایی تصریح داشت همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اکرم ۱۲۰بسته گوشت به ارزش ۳ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان به همت خیرین و کمک های مردمی تهیه و بین نیازمندان روستا توزیع شده است.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه