آخرین اخبار

30. دى 1399 - 17:18   |   کد مطلب: 34002
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار خبر داد:
برگزاری ۳۰ نشست روشنگری با محوریت سبک زندگی فاطمی در بهار
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار از برگزاری بیش از ۳۰ نشست روشنگری و بصیرت‌افزایی با محوریت سبک زندگی فاطمی طی ایام فاطمیه در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش بهارانه، فاطمه کتابی‌اصل در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های ایام فاطمیه در سطح پایگاه‌های حوزه حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان بهار اظهار داشت: سبک زندگی فاطمی دارای ابعاد مختلف عبادی، تربیتی و اخلاقی بوده که با ترویج آن در جامعه می‌توان به سعادت رسید.

وی افزود: ایام فاطمیه فرصت خوبی برای زهراشناسی است که اگر نهایت استفاده را از آن کنیم به طور قطع سعادتمند می‌شویم و فاطمیه جز سعادت و رزق نیست.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهارعنوان کرد: توانستیم طی ایام فاطمیه با حضور خواهران بسیجی تا حدودی فرهنگ فاطمی و سبک زندگی فاطمی را با برگزاری برنامه‌های فرهنگی گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: بیش از ۳۰ نشست روشنگری و بصیرت‌افزایی با محوریت سبک زندگی فاطمی و روضه‌های خانگی و مراسم سوگواری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور کارشناسان مذهبی در راستای بصیرت‌افزایی در این ایام برگزار شد.

کتابی اصل بیان داشت: همچنین بیش از ۱۰۰ بسته حمایتی شامل اقلام ضروری برای ۱۰۰ خانواده نیازمند در این ایام به همت خیرین بسیجی تهیه و توزیع شده است.

وی ابراز داشت: دیدار با خانواده معزز شهدای هشت سال دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه کتاب فاطمه‌شناسی و شهدای مقاومت و برگزاری مسابقات فرهنگی و نقاشی و کتابخوانی از دیگر برنامه‌های این ایام بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه