آخرین اخبار

2. بهمن 1399 - 15:57   |   کد مطلب: 34018
حمید محبی گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه شهرداری لالجین با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد و ۵۰ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لالجین،حمید محبی گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱ پروژه شهرداری لالجین با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد و ۵۰ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.

شهردار لالجین افزود: بوستان شاهد به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع با اعتبار هزینه شده ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان از جمله این پروژه هاست که به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به آسفالت ۴۵ کوچه و خیابان گفت: برای آسفالت این معابر نیز ۳۲۰۰۰ تن آسفالت پخش شده که ۲۴ میلیارد تومان در این بخش هزینه شده است.

شهردار لالجین از دیگر پروژه های این شهرداری را پیاده رو سازی معابر سطح شهربه مساحت ۷۱۰۰ مترمربع عنوان کرد و اظهار داشت: برای این بخش از پروژها نیز ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

حمید محبی جدولگذاری معابر شهر لالجین به متراژ ۶۱۶۳ متر طول با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان و احداث و پوشش کانال دفع آبهای سطحی را به متراژ ۲۱۰ مترطول با اعتبار هزینه شده ۴۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های شهرداری لالجین برشمرد.

وی با اشاره زیر سازی وپیاده روسازی ۶۸ کوچه و خیابان در سطح شهر لالجین نیز گفت: در این بخش ۸۰ هزارمتر مربع با اعتبار هزینه شده ۴ میلیارد تومان صورت گرفته است.

شهردار لالجین، محوطه سازی بافت قدیمی کارگاه های سفال به مقدار ۱۶۰۰ مربع و با هزینه ۴۵۰ میلیون تومان از دیگر اقدامات این شهرداری برشمرد.

وی به تکمیل و باز سازی محوطه باغ رضوان و ساختمان غسالخانه اشاره کرد و گفت: در این بخش نیز ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

این مقام مسئول در خصوص ساماندهی محیط اداری ساختمان شماره ۲ شهرداری و آشیانه ماشین آلات سبک و سنگین گفت: ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

وی از دیگر اقدامات شهرداری را ساماندهی میادین شهید شکری و شهداء شهر لالجین برشمرد و گفت: در این حوزه هم ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه