آخرین اخبار

27. بهمن 1399 - 22:34   |   کد مطلب: 34260
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور کارشناسان و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار به ریاست فرماندار و با حضور کارشناسان و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا توسط رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر و نیز کارشناس مرکز بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از فعالیتها و اقدامات بعمل آمده در راستای مبارزه با مواد مخدر ارائه گردید.
سپس فرماندار شهرستان بهار با اشاره به آثار مخرب مواد مخدر در جامعه گفت: مواد مخدر و گرایش مردم بویژه جوانان به سمت مواد مخدر یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی در دنیا می باشد و امروزه مواد مخدر به عنوان یکی از تهدیدات اصلی در جوامع پیشرفته محسوب می شود و همه باید در جهت ریشه کن کردن این معضل بزرگ از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
احسان قنبری خاطر نشان کرد: بهترین راه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر، آموزش و فرهنگ‌سازی است و یقینا حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی و خانواده ها نسبت به این مهم بسیار ضروری و نتیجه بخش خواهد بود.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه