آخرین اخبار

28. بهمن 1399 - 18:10   |   کد مطلب: 34265
نشست سیاسی_بصیرتی معاونت سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با سرگروهان و مربیان شجره طیبه صالحین و نخبگان بسیجی پایگاه های مقاومت حوزه حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در مکان سپاه ناحیه شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، سامان کریمی در نشست سیاسی_بصیرتی با سرگروهان و مربیان شجره طیبه صالحین و نخبگان بسیجی پایگاه‌های مقاومت حوزه حضرت فاطمه الزهرا (س) که در مکان سپاه ناحیه شهرستان بهاربرگزار شد به انقلاب اسلامی که عنایتی از جانب  خداوند است که باعث استقلال و عظمت ایران شده است تا  در همه زمینه‌ها سرآمد باشد اشاره داشت.

کریمی با تاکید بر توانمندی های ایرانیان در ساخت واکسن که اولین کشور اسلامی است که اقدام به این کار کرده گفت: ساخت واکسن یکی از هزاران پیشرفت ها،  افتخارات و   شگرف ایران اسلامی است و بحمدالله درهمه زمینه ها توانستیم هم قطار کشورهای پیشرفته قدم در میدان گذاریم.

می همچنین تصریح  داشت: راه نجات اسلام پشتیبانی از ولایت است لذا امروز دشمن ولایت فقیه را نشانه گرفته ودر حال تفرقه در بین مسلمانان است اما شیعه با اعتقادِ دینی که دارد به دور از هرگونه اختلاف، برای نجاتِ اسلام خیمه ی ولایت را رها نمیکند و مشت محکمی بر دهان استکبار میزند و این چهل و دو سال مدرک مستدل بر این ادعا میباشد که همه پشت ولایت هستیم .
کریمی با تاکید بر اینکه انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است به این نکته اشاره داشت که باید با هوش و بصیرت و درایت از این مقطع سرنوشت ساز عبور کنیم ویادمان باشد که اختیارات اجرایی کشور را به دست چه کسانی می سپاریم.

وی همچنین در تبیین گام دوم انقلاب به نقش جوانان در جهت تمدن سازی و تمدن اسلامی بر مبنای عدالت، شریعت، ارزش انسانی و کرامت را مورد تاکید قرار داد چرا که عامل عزت و پیشرفت ایران با حضورجوانان در عرصه های هشت سال دفاع مقدس رقم خورد و خون شهدا درخت انقلاب را تنومند کرد و امروز جوانان باید به اعتقاد به اصل ما میتوانیم ایران عزیز را در پیشرفت همه عرصه ها کمک کنند.

 

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه