آخرین اخبار

28. بهمن 1399 - 18:32   |   کد مطلب: 34269
جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان با هیات اندیشه ورز بسیج شهرستان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بهار، جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان با هیات اندیشه ورز بسیج شهرستان برگزار شد.

در این نشست کرمی مدیر تربیت بدنی سپاه انصارالحسین(ع) همدان؛ مدیران تربیت بدنی سپاه ناحیه بهار و صالح آباد؛ رئبس بسیج کارکنان بهار و مدیران تربیت بدنی پایگاه های بسیج شهرستان حضور داشتند.

مدیر تربیت بدنی سپاه انصار الحسین همدان در این جلسه با تأکید بر تعامل با هیات‌های ورزشی اظهار داشت: تعامل تربیت بدنی بسیج با هیات‌های ورزشی می‌تواند کمک شایانی به ورزش شهرستان کند.

وی اضافه کرد: ورزش در بین سایر اقشار بسیج حائز اهمیت بوده  که می توان در این زمینه مانور بیشتری در خصوص جذب جوانان و گسترش فرهنگ بسیجی، اسلامی و ایرانی در بین اقشار ورزشی و غیر ورزشی داشت.

کرمی با اشاره به تمایل پایگاه مقاومت بسیج برای گسترش ورزش به خصوص ورزش های همگانی و بومی و محلی عنوان کرد: در استان همدان بیش از ۱۰۰۰ پایگاه مقاومت خواهر و برادر وجود دارد که استفاده از ظرفیت آنها می تواند تحول عظیمی در ورزش استان همدان ایجاد کند که این امر در همکاری برخی از هیات‌های ورزشی مانند دومیدانی، تیراندازی، جودو، کاراته، ووشو و ورزش همگانی صورت گرفته است.

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه مقاومت بسیج بهار نیز افزود: مهم‌ترین هدف در ورزش بسیج، ورزش همگانی است. بعد از آن ما به ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، آموزش، پایگاه‌های استعدادیابی، ساخت و ساز اماکن ورزشی می‌پردازیم؛ در هر کدام از این حوزه‌ها جای کار زیادی وجود دارد، کارهای خوبی هم انجام شده است اما برای رسیدن به اهداف اصلی باید بیش‌تر تلاش کنیم. 

وی افزود: در حال حاضر بهار مرکز استعدادیابی جودو بسیج است و به دنبال در رشته های دیگر نیز استعدادیابی را آغاز کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز با تقدیر از همکاری و همراهی سپاه ناحیه بهار با این اداره؛ افزود: با توجه به ظرفیت نیرویی که در بسیج وجود دارد هیات‌های ورزشی می‌توانند با کمک تربیت بدنی سپاه شهرستان و پایگاه های مقاومت مشکلات استعدادیابی ورزش را در شهرها و روستاها رفع کنند.

صفی زاده افزود: ظرفیت و استعدادهای بسیار خوبی در روستاها وجود دارد که به دلیل مشکل برقراری ارتباط بین هیات های ورزشی با روستا استعدادها سوخت می شوند که پایگاه های بسیج می تواند به خوبی این خلا را پر کنند.

در ادامه این نشست اعضا به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.

چگونگی فعالیت تربیت بدنی سپاه در حوزه‌های پایگاه‌های استعدادیابی بسیج، ورزش همگانی، ورزش قهرمانی، آموزش، زیرساخت‌ها و اماکن ورزشی از جمله محورهای صحبت‌های اعضا هیات اندیشه ورز بسیج در این نشست بود.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه