آخرین اخبار

29. بهمن 1399 - 7:42   |   کد مطلب: 34271
روز گذشته آرش میراسماعیلی در سفر یک روزه خود به شهر بهار از ظرفیت های موجود شهر بهار در رشته جودو بازدید و سالن ورزشی جودو دانش آموز شهید اسماعیل جعفری را در این شهر افتتاح کرد.

به گزارش بهارانه،  صبح روز گذشته آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو در سفر یک روزه با استقبال ورزشکاران و مسئولین شهرستان بهار وارد این شهر شد.

اعطای نشان یادبود دان ۵ جودو به شهید سید میلاد مصطفوی

در ابتدا رئیس فدراسیون جودو با حضور در منزل شهید مدافع حرم سید میلاد مصطفوی که شهید جودوکار بهار بود حاضر شد و ضمن عرض ارادت به پدر شهید میلاد مصطفوی، به رسم یادبود دان ۵ فدراسیون جودو را به شهید میلاد مصطفوی اعطا کرد.

شهید میلاد مصطفوی از جودوکاران با اخلاق شهرستان بهار بود که سال ۹۴ در دفاع از حرم در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیش از شهادت دارای دان ۳ جودو بود.

سپس میراسماعیلی، با حضور در منزل خانواده شهید اسماعیل جعفری که پس از ۱۷ سال، پیکرش به میهن بازگشت، حضور یافت و در این دیدار با پدر و مادر شهید گفتگو و به رسم احترام از مادر شهید تجلیل کرد.

افتتاح سالن ورزشی جودوی دانش آموزان دیگر برنامه این سفر یک روزه میراسماعیلی بود.

افتتاح سالن ورزشی جودو به دست رئیس فدراسیون جودو

مراسم افتتاح سالن ورزشی جودو دانش آموز شهید اسماعیل جعفری در آموزشگاه امام مهدی (عج) با حضور رئیس فدراسیون جودو، فرماندار شهرستان بهار، مدیر آموزش و‌ پرورش شهرستان بهار، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش، معاون آموزش و پرورش استان همدان، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات جودو استان برگزار شد.

این پروژه در سالنی به مساحت ۲۱۷ متر مربع با تجهیز ۱۴۴ متر تاتامی و ایمن سازی محیط با ۱۱۰ میلیون تومان از محل اعتبارات آموزش و پرورش استان به بهره برداری رسید.

در حاشیه این مراسم جوانان و نوجوانان جودوکار به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

 بهار کمپ تیم های ملی جودو شود

در حاشیه بازدیدهای رییس فدراسیون جودو از امکانات ورزشی شهرستان بهار و بازدید از سالن جودو شهید مهری رئیس اداره ورزش و جوانان بهار به رئیس فدراسیون پیشنهاد تشکیل کمپ تیم ملی در بهار را ارائه داد.

صفی زاده گفت: با توجه به دارا بودن قهرمانان ارزنده ای چون استاد نجفی، فریدی وثوق، برادران کریمی ناصر و افرادی سرشناسی همچون عبدالله جعفری، بهار قطب جودو ایران محسوب می شود، همچنین با دارا بودن سالن اختصاصی و استخر و ارتفاع از سطح دریا این شهرستان بهترین شرایط را برای کمپ تیم های ملی دارد و می تواند میزبان اردوهای تیم ملی و مسابقات ملی باشد.

وی افزود: تنها نیاز این مجموعه خوابگاه است که امیدواریم فدراسیون حمایت کند و یک خوابگاه مناسب نیز در مجموعه احداث شود، با این شرایط بهار می تواند به کمپ تیم ملی جودو تبدیل شود.

رئیس فدراسیون جودو نیز با استقبال از این پیشنهاد گفت: بهار ظرفیت خیلی خوبی در جودو دارد و در جلسه با استاندار همدان پیشنهاد احداث کمپ تیم های ملی در بهار را ارائه خواهم کرد و امیدوارم بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

انتهای پیام/ک

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه