آخرین اخبار

4. فروردين 1400 - 20:54   |   کد مطلب: 34388
پیگیری‌های انجام شده توسط خبرگزاری فارس همدان، درخواست فروشگاه اینترنتی شاتوت برای توزیع مرغ منجمد به منظور حفظ سلامتی مردم و رعایت عدالت در توزیع مرغ مورد موافقت مسؤولان استان همدان قرار گرفت

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس پس از تشکیل دوباره صف‌ها در مقابل واحدهای صنفی و افزایش قیمت دوباره مرغ، فروشگاه اینترنتی شاتوت به مسؤولان استان پیشنهاد داد برای جلوگیری از تشکیل این صف‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این شرکت با استفاده از بستر فروشگاه مجازی به توزیع عادلانه مرغ بپردازد.

این خبر توسط خبرگزاری فارس در همدان منتشر و پیگیری شد تا بالاخره موافقت مسؤولان استان جلب و به گفته معاون اقتصادی استانداری همدان فروش اینترنتی مرغ منجمد از فردا ۲۹ اسفندماه با همکاری فروشگاه شاتوت آغاز خواهد شد.

ظاهر پورمجاهد، معاون امور اقتصادی استانداری همدان به فارس گفت: یکی از گروه‌های جهادی با همکاری فروشگاه شاتوت، آمادگی خود را برای کمک در توزیع مرغ منجمد و محصولات دیگری اعلام کرده که جلسه‌ای با این گروه و مدیر فروشگاه با حضور مسوولان سازمان صمت، شرکت پشتیبانی و سایر دستگاه‌های متولی که امکان در اختیار گذاشتن امکانات برای هرچه بهتر شدن این اتفاق را دارند، برگزار شد.

وی با بیان اینکه ما بارها اعلام کردیم که هر گروه و فردی برای کمک به مردم پیشنهاد داشته باشد، از آن استقبال می‌کنیم اظهار کرد: از این پیشنهاد هم استقبال کردیم و برای کمک به آنها تلاش می‌کنیم تا این اتفاق به خوبی برگزار می‌شود.

معاون امور اقتصادی استانداری همدان افزود: البته ما نقطه نظراتی درباره فروش اینترنتی مرغ داریم، به عنوان مثال قشر ضعیف که توان و امکان استفاده از فناوری را ندارند، نیز باید در این طرح به شکلی دیده شوند و راهکاری برای آن در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه درباره چگونگی نگهداری این محصولات و تأمین تجهیزات لازم با مسؤول شاتوت صحبت کردیم تصریح کرد: مرغ منجمد نیاز به سردخانه دارد اما اگر بتوانیم مرغ را به درب خانه‌ها برسانیم، به نقطه مطلوبی دست یافتیم.

پورمجاهد ادامه داد: با هماهنگی اداره کل فناوری و ارتباطات استان جلسه‌‌ای با حضور فروشگاه‌های زنجیره و سایر فعالان در این عرصه همچون شاتوت پیش از این برگزار شد تا بستر فعالیت برای فروش اینترنتی در همدان رواج پیدا کند که این اتفاق هم افتاد و استقبال خوبی از این طرح‌ها شده است.

وی با اشاره به اینکه فروش اینترنتی می‌تواند کمک به حال مردم باشد خاطرنشان کرد: در ملایر، نهاوند و اسداباد گروه‌های جهادی با پیک موتوری در ایام سخت کرونا تنها با تماس تلفنی اقلام مورد نیاز مردم را تحویل دادند.

معاون امور اقتصادی استانداری همدان یادآور شد: از مردم تقاضا داریم از فروش اینترنتی که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر سلامتی به نفع آنهاست استقبال کنند چراکه با این شرایط محصولات درب منزل به آنها تحویل داده شود.

وی با بیان اینکه توسعه این کار می‌تواند به نفع مردم باشد بیان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های پشتیبان نرم‌افزاری نیز می‌توانند در این حوزه ورود کنند و فعالیت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه