آخرین اخبار

17. فروردين 1400 - 16:10   |   کد مطلب: 34488
فرمانده انتظامی شهرستان بهارا ز کشف ۴۷راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی به ارزش يک ميليارد و ۲۰۰ميليون ريال در محورهای مواصلاتی اين شهرستان خبر داد

به گزارش بهارانه، فرمانده انتظامی شهرستان بهارا ز کشف ۴۷راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی به ارزش يک ميليارد و ۲۰۰ميليون ريال در محورهای مواصلاتی اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سرهنگ بزرگعلی نوری فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی حین انجام ایست و بازرسی مقطعی در محور‌های مواصلاتی شهرستان، به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

او در ادامه بیان کرد: در بازرسی از این خودرو، ۴۷ رأس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی کشف و ۲ متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به این که کارشناسان ارزش احشام کشف شده را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعلام کرده اند، به شهروندان توصیه کرد: در مقابل اعمال مجرمانه افراد بی تفاوت نباشند و هرگونه موارد مشکوک را مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه