آخرین اخبار

18. فروردين 1400 - 8:17   |   کد مطلب: 34497
سفیران سلامت روستای رباط با همکاری کادر درمان پیشرو در کنترل بیماری کرونا فعالیت های پیشگیرانه در سطح روستا را انجام میدهند.

به گزارش بهارانه، سفیران سلامت روستای رباط  با همکاری کادر درمان پیشرو در کنترل بیماری کرونا فعالیت های پیشگیرانه در سطح روستا را انجام میدهند.

گروه های داوطلب بسیجی روستای رباط زعفرانی با همکاری بهورزان روستا در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم با گشت زنی و سرکشی  در سطح روستا، مغازه ها، نانوایی هاو... به صورت منظم  فعالیت های خود را از آذرماه شروع و به فعالیت های پیشگیرانه می‌پردازند. 
 تیم های مراقبت، حمایت و نظارتی با توصیه به استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و عدم برگزاری تجمعات در سطح معابر روستا وجمع های خانوادگی تاکید دارند.

تیم های مراقبت با شناسایی افراد بیمار نیازمند کمک های مومنانه ،سبد حمایتی واقلام بهداشتی را با رعایت منزلت افراد توزیع می نمایند. 

لازم به ذکر است که  تیم های مراقبت سلامت که در این طرح مشارکت دارند قبلا در کلاس های آموزشی اعضاء داوطلب که  با هماهنگی اداره بهداشت شهرستان برگزار گردید شرکت داشته و نکات ایمنی و پیشگیری از بیماری را آموزش دیده اند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه