آخرین اخبار

9. شهريور 1400 - 17:45   |   کد مطلب: 35880
قول تخریب یک هفته ای بعد از ۱۴ ماه به تحقق پیوست اما به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار فعلا برنامه ای برای این زمین ها اندیشه نشده !!

به گزارش بهارانه، بدنبال مصوبات جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاربا توجه به اینکه اکثرا این خانه ها خالی از سکنه و غیر قابل استفاده بودند و مشکلاتی برای اهالی بوجود آورده بودند و در تیر ماه ۱۳۹۹ تصمیم  تخریب خانه های سازمانی با قدمت بالای ۵۰ سال واقع در خیابان ۱۵ خرداد شهر بهار گرفته شده بود اما ظاهرا  با توجه به مشکلات اداری و کسب مجوزهای لازم برای تخریب پس از ۱۴ ماه این پروژه کلید خورد به تحقق پیوست.

خبرنگار بهارانه در گفتگو با رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار از مساحت تخریب و برنامه های اجرایی که برای این زمین ها توسط شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرفته شده پرسید؛ و در پاسخ به این سوال رئیس آموزش و پروش شهرستان بهار اظهار کرد:
ده واحد خانه های سازمانی خالی از سکنه آموزش و پرورش به متراژ تقریبی ۲هزار متر تخریب شده است و در مورد تبدیل به احسن شدن این زمین ها و ساخت بنا های جدید هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

به گزارش بهارانه با توجه به این که  این زمین ها در بهترین نقطه  شهر قرار دارد، جای تعجب است که با سپری شدن  پس از ۱۴ ماه هنوز تصمیمی برای تبدیل به احسن شدن این زمین ها گرفته نشده است با توجه به اینکه نیاز به محیط های آموزشی در شهر احساس میشود و میتوان از این ظرفیت در پیشبرد  اهداف آموزشی استفاده کرد.

در ادامه این گفتگو مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار از برگزاری امتحانات شهریور دانش آموزان خبر داد.

زهرا شعبانی عنوان کرد: امتحانات شهریور ماه ۱۴۰۰ از هشتم تا سی و یکم در شهرستان بهار با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری میباشد.
 
شعبانی اضافه کرد: امتحانات نهایی به صورت حضوری  و با رعایت پروتکل های بهداشتی و پایه های  تحصیلی دیگر به صورت مجازی برگزار میگردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهار نیز در ادامه با اشاره به پروسه واکسیناسیون فرهنگیان گفت:
با توجه به بازگشایی مدارس کلیه فرهنگیان شهرستان بهار باید واکسینه شوند و با تعامل و همکاری شبکه بهداشت و درمان این امر در شهرستان بهار با موفقیت انجام شده است.

که در مرحله اول بیش از ۷۵ درصد فرهنگیان شهرستان بهار واکسینه شدند و مرحله دوم  از ۸ شهریور ماه  آغاز شده است و با توجه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا سال تحصیلی از اول مهرماه آغاز خواهد شد  و با توجه به شرایط و وضعیت کرونایی شهرستان در مورد مجازی یا حضوری بودن کلاس های درس تصمیم گیری  خواهد شد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه