آخرین اخبار

10. شهريور 1400 - 7:51   |   کد مطلب: 35890
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار: به منظور کمک و یاری به افراد معلول در جهت تسریع و تسهیل واکسیناسیون معلولان، یک دستگاه آمبولانس مجهز هلال احمر با امکانات کامل در اختیار مرکز بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفته تا با واکسیناسیون در درب منزل معلولین فرایند واکسیناسیون تسریع یابد.

به گزارش بهارانه، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار بهارانه اظهار کرد: با توجه به اهداف جمعیت در اساسنامه  هلال احمر و در راستای مقابله با ویروس کرونا و کمک به سلامت مردم جمعیت هلال احمر شهرستان بهار همکاری خود را به صورت مستمر چه در زمینه آموزش و پیشگیری و چه در زمینه مقابله و واکسیناسیون با مرکز بهداشت و درمان بهار از ابتدای شیوع بیماری کرونا اعلام و وارد میدان شده است.

شاهرخ فخیمی عنوان کرد:  با هدف تقویت تعامل و کمک به کادر بهداشت و درمان و تسریع در فرایند واکسیناسیون شهروندان، تعدادی از اعضای جمعیت بالغ بر ۵ نفر با شرکت در طرح شهید سلیمانی، به مرکز پیشگیری از ویروس کرونا معرفی در مرکز بهداشت در امر واکسیناسیون همکاری میکنند.

فخیمی نیز افزود: به منظور کمک و یاری به افراد معلول در جهت تسریع و تسهیل  واکسیناسیون معلولان،   طرح جدیدی در جمعیت هلال احمر  در سطح روستاها در حال اجراست؛  با تخصیص آمبولانس مجهز هلال احمر با امکانات کامل و نیروی راننده و ثبت کننده در اختیار مرکز بهداشت و درمان شهرستان قرار گرفته تا درب منزل معلولین به منظور واکسیناسیون معلولین روستایی، افرادی که امکان حضور در مراکز درمانی برایشان میسر نیست  حضور یابند و واکسیناسیون آنها را انجام دهند.

وی اضافه کرد: با توجه به استقبال شهروندان از این طرح در نظر داریم  این طرح را به زودی در سطح شهرستان بهار به اجرا درآوریم.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه