آخرین اخبار

10. شهريور 1400 - 21:20   |   کد مطلب: 35891
آیین تودیع و معارفه شهردار بهار در فرهنگسرای آیت الله بهاری شهر بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان نیز  مراسم تودیع و معارفه شهرداری بهار با عرض تبریک به اعضای شورای دوره ششم و تقدیر از خدمات اعضای دوره پنجم که خوش درخشیدند گفت:  مردم متدین شهر بهار با تقدیم ۶۰۰ شهید، ۱۲۷ آزاده عزیز و ۱۷۰۰ جانباز در راه  انقلاب اسلامی ولایت نداری خود را ثابت کرده اند و این نشان از تدین و ولایت مداری مردم دیار آیت الله بهاری است.

مجید درویشی با اشاره به اینکه مهندس مجیدی، شهردار منتخب استان توسط  شورای شهر بهار انتخاب شد اظهار کرد: امید داریم که مهندس مجیدی با خدماتی و کارهای به یاد ماندنی، همانگونه که در پستهای مختلف در استان خوش درخشیدند برای مردم شهر بهار هم  این هدف را رقم بزند.

 درویشی نیز افزود: به گفته آقای یاری سرانه شهری بهار با توجه به جمعیت در حدود ۷۵۰ هزار تومان است که این رقم بسیار پایینی است و در شأن مردم شهر بهار نیست؛ این در حالی است که این رقم در شهر همدان با بودجه ی ۱۷۰۰ میلیارد تومان بودجه و ۷۰۰  هزار نفر جمعیت حدود ۲/۵ میلیون تومان است کما اینکه مردم شایستگی خدمات بیشتر هستند و باید تلاش شود در پایان مهلت آقای مجیدی در شهرداری، شهر را با بودجه ۱۰۰ میلیاردی به شهردار بعد تحویل دهد که این شایستگی در آقای مجیدی هست و امیدواریم که این اتفاق بیفتد و با اقداماتی که انجام میدهند عملکرد خوبشان به یادگار بماند.

همچنین رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در این  مراسم گفت:دنیا زود گذر است و  تمام پست ها از بین میرود و آن چه میماند  یاد خدا و انجام وظیفه است و امیدواریم مهندس مجیدی هم در همین راستا انجام وظیفه نماید و خوش بدرخشد.

حجت الاسلام سید حسن فاضلیان افزود: شهر بهار شهریست که  آیت الله بهاری در آن آرمیده و مردم بهار مردمی هستند که همیشه پا به کار هستند و این  وظیفه ی شهردار جدید  را سنگین تر می کند و این را میطلبد  که با تمام قوا در این عرصه گام بردارد.

در ادامه نیز امام جمعه بهار در مراسم تودیع معارفه شهردار بهار اظهار کرد:
حساب و کتاب اعمال در طول عمر  امریست که محقق میشود و هر کسی در هرجایی باشد و هر مسئولیتی  باشد باید پاسخگوی اعمال خود باشد و این در خصوص مسئولین نیز صدق میکند و باید همیشه خدا را گواه بر اعمال و کردار خود بدانند.

حجت الاسلام محمدعلی ارزنده اضافه کرد: این جابه جایی ها و گرفتن پست ها ومسئولیت ها امریست عادی و به کسی وفا نکرده و نخواهد کرد و چیزی که باید مورد توجه باشد این است که اگر  مسئولیتی به عهده داریم باید به نحو احسنت انجام دهیم و  پاسخگو باشیم.

حجت السلام ارزنده از زحمات شهردار قبل مهندس یاری که فردی متدین و اخلاقی است تقدیر کرد و افزود:  مهندس یاری  به معنای واقعی زحماتی تقبل کردند و امیدواریم در مسئولیت های بالاتر بتوانند خدمت رسانی کند و مهندس مجیدی که سالهاست افتخار آشنایی با وی را دارم امیدوارم در سمت شهرداری بهار بتواند نقش سازنده در تحول وضعیت شهر داشته باشد.

در این مراسم  از زحمات مهندس محمدرضا یاری تقدیر و مهندس مهدی مجیدی به عنوان شهردار بهار معرفی شد.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه