آخرین اخبار

22. شهريور 1400 - 17:08   |   کد مطلب: 36005
رئیس اداره ورزش و جوانان بهار گفت: شهرستان قهرمان پرور بهار که افتخارات زیادی را برای استان و کشور در ورزش کسب کرده است، می توانند در بسیاری از رشته های وررشی میزبان مسابقات استانی و کشوری باشد.

به گزارش بهارانه، علیرضا صفی زاده با اشاره به برگزاری مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان در شهر بهار گفت: بهار به لحاظ موقعیت آب و هوایی و شرایط جغرافیایی شرایط بسیار مطلوبی برای برگزاری مسابقات ورزشی دارد و خوشبختانه جمعه اخیر مسابقات دوچرخه سواری تایم تریل استان به میزبانی بهار برگزار شد که مورد توجه هیات دوچرخه سواری و قهرمانان این رشته قرار گرفت و مقرر شد مسابقات دوچرخه سواری جاده از این پس در بهار برگزار شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا توجه به محیط های باز بیشتر شده است و به دنبال میزبانی مسابقات استانی در رشته های دوومیدانی صحرا و اسکیت نیز خواهیم بود.

صفی زاده تصریح کرد: شهرستان بهار در بسیاری از رشته ها همچون جودو؛ تکواندو؛ کشتی و والیبال صاحب جایگاه در استان و کشور است و سال گذشته هیات جودو میزبان مسابقات نیروهای مسلح کشور بود و  امسال نیز این هیات  جشنواره استانی را با حضور رئیس فدراسیون برگزار کرد.

 وی افزود: انشالله با سپری کردن شرایط بحرانی کرونا به دنبال برگزاری مسابقات استانی و کشوری در رشته های مختلف خواهیم بود تا ظرفیت های شهرستان به خوبی معرفی شود.

وی با تقدیر از تلاش های روسای هیات های ورزشی افزود: علارغم تعطیلی های متعدد روسا و مربیان هیات های ورزشی پیگیر امور قهرمانان و هیات های مربوط بودند که جای تقدیر دارد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه