آخرین اخبار

23. شهريور 1400 - 9:01   |   کد مطلب: 36010
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار:یکصد هفتاد میلیون تومان کمک هزینه درمان به بیماران نیازمند شهر بهار پرداخت شدو با تخصیص چهل میلیون تومان در شهریور ماه پرونده های درمانی جدید در شرف رسیدگی و پرداخت است.

به گزارش بهارانه، شاهرخ فخیمی اظهار کرد: در راستای توسعه و ترویج خدمات بشردوستانه و خیریه ای توسط جمعیت هلال، خدمات حمایتی درمان به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا  پرداخت میگردد.

شاهرخ فخیمی عنوان کرد: از تیر ماه سال جاری جمعیت هلال احمر در حوزه حمایتی امور داوطلبان نسبت به جذب اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون ریال از طریق جمعیت هلال احمر استان همدان  اقدام نموده است،  که در تیرماه این مبلغ در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا و بیماران خاص و بیمارانی که استطاعت پرداخت هزینه درمانی خود را نداشتند توزیع شد.

فخیمی با اشاره به اینکه، شناسایی بیماران از طریق معرفی سازمان های مردم نهاد، انجمن های خیریه، خیرین بهار به جمعيت هلال احمر بهار و یا اظهار و مراجعه خود افراد است و از خدمات حمایتی امور داوطلبان ما برخوردار میشوند گفت:  طی دو تخصیص انجام گرفته شده در دو مرحله مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به بیماران پرداخت و هم اکنون نیز ۷۰ میلیون تومان سند آماده به پرداخت داریم که ۴۰ میلیون تومان آن تامین اعتبار شده و ۳۰ میلیون تومان نیز از سازمان استان درخواست شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهرستان بهار تنها شهرستانی هست که هزینه حمایتی را با اسناد مثبته پرداخت کرده و با توجه به آن ۳۰ میلیون تومان بیش تر از اعتبار تخصیص یافته به بهار پرداخت خواهد شد و تا پایان شهریور ماه  این کمک ها در بین  نیازمندان توزیع  و با تخصیص اعتبار جدید در  مهر ماه پذیرش بیماران را انجام خواهیم داد.
 
فخیمی در پایان از داروخانه ها، آزمایشگاه ها و فیوتراپی ها، دندانپزشکان و مراکز درمانی شهرستان بهار درخواست داشت تا با مشارکت با سازمان هلال احمر در حوزه حمایتی درمانی همکاری نمایند و طی قرارداهایی که با هلال احمر دارندبه پذیرش بیماران و  ارائه تخفیف اقدام نمایند تا هیچ  دردمندی نیاز مالی نداشته باشد.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه