آخرین اخبار

23. شهريور 1400 - 19:42   |   کد مطلب: 36011
نشست استاندار همدان معاون سیاسی  وامنیتی استانداری و مدیرکل دفتر حوزه استاندار با ائمه جمعه و جمعی از روحانیون در دفتر امام جمعه شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، صبح امروز شاهرخی استاندار همدان و آزاد بخت معاون سیاسی  وامنیتی استانداری و آریایی مدیرکل دفتر حوزه استاندار با حضور در دفتر امام جمعه بهار با ائمه جمعه و جمعی از روحانیون شهرستان دیدار و در نشست صمیمی از زحمات روحانیون تقدیر نمودند.

 استاندار همدان در این نشست با بیان اینکه تمام سعی دولت بر این بوده برنامه هایی که صورت می گیرد ماندگار باشد گفت: پروژه های استانی را دنبال کردیم و در حوزه راه آهن بر این هستیم که  بتوانیم ایستگاه آن را در شهرستان هم دایر کنیم.

 شاهرخی ضمن قدردانی از همراهی ائمه جمعه خاطر نشان کرد: ائمه جمعه نقش محوری و موثر در وفاق و همدلی برای رفع مشکلات مردم دارد و  همراهی همه این عزیزان می‌توان در خدمت رسانی دولت به مردم گامهای موثری برداشت و موجبات پیشرفت بیشتر این شهرستان را فراهم کرد.
 در ادامه امام جمعه بهار ضمن تقدیر از زحمات استاندار و نیز خدمات ارزشمنده فرماندار شهرستان بهار خاطر نشان کرد : خدمات دولت و حمایتهای استاندار و به تبع حضور ارزشمند قنبری فرماندار شهرستان بهار باعث رشد و نیز ارائه خدمات ارزشمندی در این منطقه بوده است و عملکرد فرماندار در این شهرستان ستودنی میباشد.

 حجت الاسلام ارزنده به بیان برخی از مشکلات و نیاز های شهرستان پرداخت و افزود: ساخت مجموعه های فرهنگی و به ویژه مجتمع قرآنی در نقاط مختلف ،رفع بوی مشمئز کننده واحدهای صنعتی ،تکمیل و تجهیز حوزه علمیه برادران،ساخت زائر سرا آیت اله بهاری رفع برخی از مشکلات شهرهای لالجین ،مهاجران و صالح آباد از جمله مواردی است که درخواست رسیدگی به آن را داریم 

 سپس برخی از ائمه جمعه و روحانیون حاضر در جلسه به بیان برخی نیاز ها و مشکلات پرداختند .

 در پایان این دیدار استاندار همدان از فرماندار بهار خواستار جمع بندی نیازهای و مشکلات مطرح شده و ارسال آن به دفتر استاندار شدند تا طبق موضوعات مربوطه در هفته آینده جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان و  شورای برنامه ریزی استان با حضور مدیران کل منتخب استان در شهرستان بهار برگزار گردد .

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه