آخرین اخبار

23. شهريور 1400 - 19:48   |   کد مطلب: 36012
نشست هم اندیشی مجمع تعزیه خوانی شهرستان بهار در سالروز شهادت حضرت رقیه (س) با حضور رییس مجامع تعزیه خوانی استان همدان در نمازخانه سپاه ناحیه شهرستان بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، رئیس مجامع تعزیه خوانی استان همدان و جانشین کانون بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی سپاه شهرستان بهار در نشست هم اندیشی و مشورتی مجمع تعزیه خوانی شهرستان بهار گفت: با روی کارآمدن دولت مردمی و انقلابی از مسئولین استانی انتظار می رود تا   به وزارت کشور کمک کنند تا سردار وحیدی  بهترین انتخاب را برای دیاردارالمومنین در زمینه انتخاب استاندار داشته باشند.

مصطفی محمدی مهوار اظهار کرد: بعضی از نمایندگان متاسفانه دنبال گزینه های خود می روند و می خواهند با لابی گری و بعضاً با عقده گشایی در مهم ترین انتخاب یک استان دخالت داشته باشند و آن هم به صورت نادرست، استان همدان کم از مسئولین بی عرضه و غیر مردمی درد نکشیده که اینبار نیز بخواهد با این مشکل رو به رو شود.

 محمدی مهوار نیز افزود:  استاندار همدان باید در حد یک وزیر باشد که حداقل ارتباطات و تعاملات گوناگون رو به راحتی انجام دهد تا برای استان بازدهی فراوان داشته باشد و استان را از این مشکلات تا حد زیادی خارج کند.

وی در ادامه با تشکر از اعضای مجمع تعزیه خوانی عنوان کرد: تعزیه خوانان  بلبلان امام حسین هستند و باید تمام همت خود را در سازمان بسیج مداحان استان و شهرستان به کار گیریم تا بتوانیم خادمان و نوکران خوبی برای آحاد مردم عزیز و مخصوصا قشر مذهبی باشیم و در هر کجا و زمان لازم باشد برای برنامه ریزی و پیشرفت مجامع استانی از مسئولین عزیز کمک خواهیم خواست زیرا همراهی با  نوکران اهل بیت وظیفه ذاتی و انسانی ماست.

 رئیس مجامع تعزیه خوانی استان همدان نیز گفت: تعزیه خوان باید قبل از اجرای تعزیه، لیاقت ایفای نقش از نظر اسلامی، اعتقادی و اخلاقی را در خود ببینند  و با نزدیک کردن شخصیت خود به آن نقش تاثیر پذیری آن نقش را برای تماشاگران بیشتر کند و با الهام از مکتب امام حسین علیه السلام  شاگردان خوب  تربیت کرده و در نقش خودشان جایگزین کنند.

در پایان با انتخابات انجام گرفته آقای عباس شرافتی به عنوان رئیس مجمع تعزیه خوانی شهرستان بهار و آقای نعمتی به عنوان نایب رئیس مجمع انتخاب شدند و پنج نفر از بزرگان تعزیه شهرستان نیز به عنوان هیئت امنا مجمع انتخاب شدند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه