آخرین اخبار

7. مهر 1400 - 21:39   |   کد مطلب: 36155
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: 3 پروژه زمین چمن مصنوعی شهرستان بهار در آستانه بهره‌برداری هستند.

به گزارش بهارانه، حمید سیفی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان بهار که با حضور نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، استاندار همدان، فرماندار شهرستان بهار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد با اشاره به فعالیت 3 پروژه ورزشی استانی در شهرستان بهار، گفت: مجموعه بانوان شهرستان بهار که شامل سالن چندمنظوره و همچنین استخر سرپوشیده بانوان است در حال حاضر مجموعاً دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی است و از محل اعتبارات سال جاری مبلغ 2 میلیارد 500 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه پروژه احداث سکوی تماشاچیان و قسمت وی آی پی زمین چمن لالجین با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و سالن ورزشی مهاجران از دیگر پروژه‌های در دست اجرای شهرستان است، گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای این دو پروژه در سال جاری یک میلیارد تومان است و برای تکمیل آنها نیز 4 میلیارد 300 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ادامه با اشاره به اجرای 3 پروژه زمین چمن مصنوعی در روستاهای لتگاه با 75 درصد پیشرفت فیزیکی، آبرومند و پهنه بُر هریک با 50 درصد پیشرفت فیزیکی، گفت: در حال حاضر مناقصه هر سه پروژه به ترتیب جهت نصب چمن، ستون و فنس در آستانه برگزاری است و اعتبار پیش‌بینی شده برای آنها در سال جاری مجموعاً یک میلیارد و 400 میلیون است.

وی با اشاره به اینکه پروژه سالن باستانی بهار نیز از محل پروژه‌های ملی دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است، گفت: این پروژه در سال جاری دارای 500 میلیون تومان اعتبار است و برای تکمیل آن نیز 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

وی در خصوص زمین چمن صالح اباد نیز گفت: این پروژه متاسفانه بیش از ۱۵ سال است که بلاتکلیف باقی مانده و طی مکاتباتی که با شرکت توسعه و وزارت ورزش و جوانان صورت گرفته منتظر وصول نتیجه هستیم.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه