آخرین اخبار

10. مهر 1400 - 15:18   |   کد مطلب: 36184
صبح امروز معاونین تعاون و بهداشت و درمان بنیاد استان همدان به اتفاق زارعی رییس بنیاد بهار، محرابی نماینده حراست بنیاد با حضور در منزل یوسفی جانباز 5 درصد از شهرستان بهار با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایثار همدان، در این دیدار ضمن ادای احترام به این خانواده یاد و خاطره جانبازان این سرزمین را گرامی داشتند.
ابراهیمی معاون تعاون بنیاد استان همدان، اظهار کرد: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
 دکتر شعبانی  معاون بهداشت و درمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های جانبازان عزیز، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
وی تأکید کرد: امروز امنیت، آرامش و آسایشی که در جامعه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.
گفتنی است در این دیدار ابراهیمی معاون تعاون، دکتر نسیرین شعبانی معاون بهداشت و درمان و محرابی کارشناس حراست حضور داشتند.
علی رضا یوسفی جانباز 5 درصد در اسفند ماه 1365 در منطقه  عملیاتی کربلای 5 به درجه رفیع جانبازی نائل گردیده است.
اتنتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه